Rokiškėnai savaitgalį sportavo Druskininkuose (foto) (0)

Publikuota: 2024-03-03 Kategorija: Sportas
Rokiškėnai savaitgalį sportavo Druskininkuose (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio komanda aisštoko rungtyje iškovojo 1-ąją vietą

Rokiškio Rotary klubo atstovai kovo 1-2 dienomis dalyvavo 2-joje žiemos Rotariadoje Druskininkuose. Pernai Rokiškio atstovai užėmė 6-ąją vietą, o šiemet – 4-ąją, visai nedaug pritrūkę iki prizininkų pakylos.

Mūsų klubo atstovams geriausiai sekėsi aisštoko ir slalomo giganto slidžių rungtyse, kur buvo iškovotos pirmosios vietos. Aisštoko komandą sudarė Egidijus Vilimas, Simonas Tuska, Valdas Pipikas ir Linas Tamašauskas, o slalomą gigantą laimėjo Valdas Pipikas. Beje, Valdo Pipiko žmona Irma Pipikienė taip pat laimėjo slalomo giganto neįskaitinę rungtį ne Rotary klubų nariams.

Prizines vietas iškovojo pokerio žaidėjai Remigijus Gačionis (2 vieta), Linas Tamašauskas (3 vieta) ir tinklininkai Artūras Dilys, Egidijus Vilimas ir Petras Šeškas (3 vieta).

Įskaitinių taškų rokiškėnai gavo ir kartingų rungtyje, užimdami 7-ąją vietą. Kartingais važiavo Artūras Dilys, Linas Tamašauskas ir Egidijus Vilimas.

Rokiškio Rotary klubo atstovas Linas Tamašauskas naudingiausių varžybų dalyvių sąraše užėmė 3-iąją vietą.