Plaukikai pratęsė medalių medžioklę (0)

Publikuota: 2024-05-06 Kategorija: Sportas
Plaukikai pratęsė medalių medžioklę
Rokiškio Sirena nuotr. / Medalių medžioklę Rokiškio KKSC plaukikai pratęsė balandžio 27-28 dienomis dalyvaudami Sostinės vaikų plaukimo čempionate Vilniuje.

Medalių medžioklę Rokiškio KKSC plaukikai pratęsė balandžio 27-28 dienomis dalyvaudami Sostinės vaikų plaukimo čempionate Vilniuje.

Mūsiškiai šiose varžybose dominavo plaukdami daugiausiai ilgus nuotolius. Adomas Staskonis finišavo pirmas 100 ir 400 metrų plaukimuose laisvu stiliumi, Luka Bardiševičiūtė pelnė du pirmosios vietos medalius 400 ir 200 m plaukdama laisvu stiliumi, taip pat prie kolekcijos pridėjo vieną antrosios vietos medalį plaukdama 200 m krūtine.

Marijus Meškauskas nepralenkiamas buvo plaukdamas 100 ir 200 metrų krūtine, taip pat 400 m laisvu stiliumi ir dar vieną medalį pridėjo 100 m plaukime kompleksiniu būdu.

Kolekciją antrosios vietos medaliais papildė Viltė Janočkinaitė ir Justinas Šapranauskas, trečiosios vietos medalį pelnė Egilė Bardiševičiūtė.

Toliau sezoną plaukikai pratęs stovykloje Alytuje, o gegužės 10-11 dienomis varžysis Regionų taurės varžybose Kaune.