Jaunieji J. Aleksiejaus auklėtiniai iš varžybų vėl grįžo su medaliais (0)

Publikuota: 2024-04-30 Kategorija: Sportas
Jaunieji J. Aleksiejaus auklėtiniai iš varžybų vėl grįžo su medaliais
Asmeninio archyvo nuotr. / Medaliai - rokiškėnų sunkiaatlečių kasdienybė.

Rokiškio sunkiosios atletikos atstovai, treniruojami Jono Aleksiejaus, nuolat dalyvauja įvairiose varžybose. Nors kai kurie sportininkai kultivuoti šią sporto šaką pradėjo dar, palyginti, visai neseniai, tačiau visose varžybose jau demonstruoja ištvermę ir jėgą.

Ne išimtis ir praėjusį savaitgalį vykusios vienkartinės varžybos: Lietuvos regiono sunkiosios atletikos čempionate mūsiškiai stovėjo ant garbės pakilų.

Svorio kategorijoje iki 30 kg su kitais besivaržę trys rokiškėnai užėmė visas tris prizines vietas: 45 kg svorius iškėlusiam Mantui Valainiui atiteko I vieta, II vieta – Kasparui Baliukui, III vieta – Akvilei Chachlovaitei, kurie dvikovėje iškėlė po 13 kg.

Svorio kategorijoje iki 50 kg, Lukas Baršys užėmė II vietą, iškėlęs 30 kg svorius.

Svorio kategorijoje iki 61 kg, V vietą užėmė Arminas Lūža.

Svorio kategorijoje iki 73 kg, II vietą iškovojo Mantvydas Narbutis, kurio dvikovės rezultatas siekė net 149 kg.

Varžybose svorio kategorijoje iki 91 kg dalyvavęs Emilis Mikalkevičius buvo IV-as, jo dvikovės rezultatas – 144 kg.

Gytis Matešiūnas tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 96 kg.

Pirmą kartą varžybose dalyvavusi Kamilė Venckavičiūtė, svorio kategorijoje iki 70 kg, iš karto užėmė III vietą. Jos dvikovės rezultatas – 48 kg .