Telkiame bendraminčius: Rokiškio ateitį kurkime kartu! (61)

Publikuota: 2019-03-09 Kategorija: Politika
Telkiame bendraminčius: Rokiškio ateitį kurkime kartu!
Ramūnas Godeliauskas, Tadas Barauskas, Vytautas Saulis, Andrius Burnickas

Džiaugiuosi, kad mane palaiko solidžios

ir orios politinės jėgos

Nuoširdžiai dėkoju rajono rinkėjams už aktyvų balsavimą bei mūsų visuomeninio rinkimų komiteto „Vieningi su Ramūnu Godeliausku“ palaikymą. Kviečiu rajono visuomenę aktyviai dalyvauti rajono mero rinkimų antrajame ture kovo 17-ąją.
Susieti ateitį su Rokiškiu – sėkmingiausias mūsų gyvenimo sprendimas. Tai puiki vieta kurti šeimą, auginti vaikus. Mano vizija: Rokiškis – kraštas, patrauklus gyventi visiems, neišskiriant jokios socialinės grupės. Kuo mažiau atskirties ir sienų tarp socialinių grupių, tuo mažiau įtampos ir priešpriešos visuomenėje.
Tesime savo pažadą formuoti solidžią, orią, be intrigų ir priešpriešos politiką, nežadame veltis į intrigas ir žodinius karus. Rajono žmonėms reikia ne pykčių ir rietenų, o solidaus, sutelkto darbo. Džiaugiuosi, kad palaikymą man deklaruoja stabilios, garbingos ir orios politinės jėgos. Nuoširdžiai dėkoju joms.
Kandidatas į rajono merus
Ramūnas Godeliauskas

Mes, Rokiškio socialdemokratai,

už Rokiškio merą Ramūną Godeliauską!

Kovo 17–ąją rinksime Rokiškio merą. Kodėl mes, didžiausią bendruomenę rajone turinti Socialdemokratų partija, už Ramūną? Jo ir jo komandos programa, deklaruojamos idėjos ir planai labai artimi mūsų tikslams. Rinkėjų rankose – mūsų krašto ateitis. Ateitis ateinantiems ketveriems metams, teigiami pokyčiai kiekvienos bendruomenės ir kiekvienos šeimos gyvenime. Nuo teisingų, ūkiškų ir sąžiningų rajono vadovo sprendimų priklauso mūsų krašto įvaizdis ir čia gyvenančių žmonių galimybės.
Sakoma, vienas lauke – ne karys. Neabejojame, dirbdami mes – socialdemokratai – drauge su Ramūnu Godeliausku ir jo komanda turėsime patį geriausią savivaldos darbo rezultatą. Dirbant kartu savivaldoje su socialdemokratais bus įgyvendinama ir bendra rinkiminė programa. Todėl balsuodami už Ramūną Godeliauską balsuosite ir už socialdemokratus bei jų atstovus savivaldos valdyme.
Mūsų žmonės pavargo nuo ketverius metus vyravusių politinių intrigų, utopinių planų. Rokiškis nusipelnė sąžiningos, atsakingos ir mūsų bendruomenei, o ne asmeniniam įvaizdžiui dirbančios valdžios.
LSDP Rokiškio skyriaus vardu
Tadas Barauskas ir Vytautas Saulis

Mes remiame Ramūną Godeliauską

Antrajame rinkimų ture kovo 17 d. remiame kandidatą į rajono merus Ramūną Godeliauską. Pasitikime rajono rinkėjais ir gerbsime jų pasirinkimą. Norėtume, kad ateinančius ketverius metus politiniame rajono gyvenime būtų daugiau stabilumo ir profesionalumo, pozicija ir opozicija konkuruotų siūlymais dėl efektyvesnių veiklos metodų, o ne asmeninių sąskaitų suvedinėjimais. Viliamės, kad išaugs Rokiškio krašto gyventojų pasitikėjimas išrinkta valdžia, ir visi bendruomenės nariai pajus, kad priimant sprendimus įsiklausoma į jų nuomonę. TS-LKD Rokiškio skyriaus nariai tikisi sklandaus ir efektyvaus darbo bei daugiau pagarbos vieni kitiems naujoje rajono savivaldybės taryboje.
TS-LKD Rokiškio skyriaus vardu
skyriaus pirmininkas
Andrius Burnickas

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Ramūno Godeliausko politinės kampanijos sąskaitos. Užs. 0783

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą