Tarybos narys Algis Čepulis užsimojo demaskuoti Rokiškio KGB'istus (19)

Publikuota: 2018-04-20 Kategorija: Politika
Tarybos narys Algis Čepulis užsimojo demaskuoti Rokiškio KGB'istus

Balandžio 27-osios Rokiškio rajono Tarybos darbotvarkėje galima rasti įdomų Tarybos nario Algio Čepulio dokumentą. Jis siūlys visiems Rokiškio rajono Tarybos nariams gauti pažymas apie bendradarbiavimą arba nebendradarbiavimą su specialiosiomis SSRS tarnybomis. Siūlymo iniciatorius, beje, iš anksto pasirūpino tokia pažyma, kurioje informuojama, jog duomenų apie jo bendradarbiavimą su SSRS specialiosiomis tarnybomis nėra.

 

Kreipimasis į Rokiškio rajono savivaldybės Tarybos narius

2018 m. balandžio 27d. 

Rokiškis

 

             Vis dažniau Respublikinėje spaudoje skelbiama informacija apie galimą kišimąsi į ateinančius Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus ir bandymą trukdyti ateinančius  Lietuvos Respublikos savivaldos tarybų rinkimus.

Komentaras portale: 15min. „Tam gali būti panaudota Rusijos archyvuose esanti įslaptinta informacija apie buvusius KGB agentus Lietuvoje. Rusijos žvalgyba ieško ir bando kompromituoti buvusius Sovietų Sąjungos tarnybų slaptuosius bendradarbius, kurie to nėra deklaravę ir šiuo metu dirba Lietuvos valstybės institucijose.“


Visas straipsnis : https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vsd-ispeja-buve-kagebistai-gali-buti-panaudoti-rinkimuose-56-949786

 

Tokia situacija Lietuvoje kelia pagrystą susirūpinimą ir įpareigoja mus Rokiškio rajono savivaldybės tarybos narius paneigti išsakomas prielaidas. 

 

Kiekvienas Rokiškio rajono tarybos narys geranoriškumo principu atlieka šios veiksmus:

 

  1. Kiekvienas Rokiškio rajono savivaldybės Tarybos narys kreipiasi į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centrą, dėl pažymos išdavimo apie asmens (Rokiškio raj. savivaldybės tarybos nario) nebendradarbiavimą su SSRS specialiosiomis tarnybomis. Įvykdymo terminas iki 2018- 05-25 (pvz. Rokiškio raj. tarybos nario Algio Čepulio, pridedamas) 
  1. Pasirašo savanorišką patvirtinimą apie  asmens (Rokiškio raj. savivaldybės tarybos nario) nebendradarbiavimą su SSRS specialiosiomis tarnybomis. (dok1) 
  1. Pasirašo savanorišką patvirtinimą apie asmens (Rokiškio raj. savivaldybės tarybos nario) bendradarbiavimą su SSRS specialiosiomis tarnybomis. Ir apie savo bendradarbiavimą  prisipažinęs Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centrui ar kitoms tarnyboms. (dok2)  
  1. Pažymą iš Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro pristačius ir patvirtinsimus pasirašiusius tarybos narius, paskelbti Rokiškio rajono savivaldybės interneto svetainėje.

 

 

 

Rokiškio rajono tarybos narys                                             Algis Čepulis

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą