Rokiškio rajono policija pataria (1)

Publikuota: 2018-04-16 Kategorija: Kriminalai
Rokiškio rajono policija pataria

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato policija informuoja, kad pastaruoju metu padaugėjo sezoninių daiktų vagysčių. Dažniausiai vagiamos traktorių, žemės ūkio technikos dalys, degalai, žoliapjovės. Visas šias vagystes sąlygoja bloga technikos ir kitų vertybių apsauga. Brangi technika laikoma neaptvertose nuošaliose vietose, paliekama be priežiūros.

                      Policija pataria:

  • Nelaikykite žemės ūkio technikos nuošaliose neaptvertose vietose.
  • Laikykite užrakintuose garažuose, sandėliuose arba aptvertoje ir saugomoje teritorijoje.
  • Papildomai įsirenkite apsauginę signalizaciją.
  • Vertingus daiktus galite pažymėti specialiu žymekliu. Pažymėtas daiktas gali atbaidyti vagis, o jei jau buvo pavogtas, suradus lengva išsiaiškinti, kam jis priklauso. Žymėti galima viską: įrankius, prietaisus, dviračius, motorolerius, buitinę, garso ir vaizdo techniką, fotoaparatus, mobiliuosius telefonus ir kt. Daiktai žymimi nemokamai, kontaktinius numerius galite rasti seniūnijose kabančiuose policijos informaciniuose stenduose. Galima su savo daiktais atvykti į policijos komisariatą arba pasikviesti policijos pareigūną į namus, seniūniją, bendruomenės centrą ir pan.
  • Palaikykite draugiškus santykius su kaimynais, kurie pastebėję pašalinius asmenis galėtų perspėti šeimininkus, arba prireikus iškviesti policijos pareigūnus.
  • Pastebėję aplink savo ar kaimyno namus, garažus, sandėlius, sodo namelius, automobilius vaikštančius įtartinus asmenis, nedelsdami apie tai praneškite policijai bendruoju pagalbos telefonu 112 arba visą parą veikiančiu anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 45) 503 333.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą