Rokiškio baseine - paskutiniai statybų potėpiai (FOTO) (6)

Publikuota: 2018-02-12 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio baseine - paskutiniai statybų potėpiai (FOTO)
Monika Meilutė / Rokiškio baseinas.

Rokiškio baseinas – vienas didžiausių Rokiškio krašto gyventojų domėjimosi objektas. Įrengtas baseino patalpas rokiškiečiai tikėjosi išvysti 2017 metų pabaigoje, tačiau 3,5 miljonų Eurų vertės Rokiškio baseinas duris lankytojams atvers tik šiemet.

Pagrindinė Rokiškio baseino idėja – ne tik sukurti erdvę, kurioje būtų galima praleisti laisvalaikį bei papramogauti. Tai bus vieta, kurioje gyventojams bus teikiamos reikalingos sveikatingumo, rekreacijos ir sporto paslaugos. Tikimasi, kad tai stiprins Rokiškio rajono gyventojų, bei baseino svečių iš kitų miestų ir miestelių, sveikatą ir darbingumą.

Pirtys ir „ledinis kibiras“

Baseino patalpose jau įrengtos keturios pirtys. Infraraudonųjų spindulių pirtyse lankytojai galės kaitintis ant vis dar kvepiančių kedro medienos suolų. O turkiškoje pirtyje – ne tik džiaugtis pirties malonumais, bet ir grožėtis ryškia, mažų plytelių mozaika. Po pirties lankytojai galės atsivėsinti pramogų zonoje esančioje vėsinamoje burbulinėje vonioje, šalia kurios bus įrengtas „ledinis kibiras“ taip pat padėsiantis atsivėsinti po pirties malonumų.

Pramogų zona ir kitos patalpos

Paskutiniai statybų potėpiai jau ir pramogų bei vaikų zonoje. Šiose zonose grindys, vonios bei negilus vaikų baseinas jau išgrįsti margaspalvėmis plytelėmis. Taip pat įrengtos sportui, masažams ir gelbėtojams skirtos patalpos, atskiri moterų ir vyrų dušai, bei persirengimo kambariai.

Daugiausiai darbo liko pačiam baseinui, kur vis dar darbuojasi daugybė darbininkų. Nors sienos ir grindys jau paruoštos, tačiau pats baseino dugnas bei šonai vis dar padengti tik betonu.

Darbų pabaiga

Kaip žadama, objektas su pilnai įrengtomis patalpomis, jau gegužės-birželio mėnesiais bus perduotas užsakovui – savivaldybei. O pirmąją rudens dieną baseinas atvers duris ir lankytojams.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą