Rokiškėnų žvejų Arvydo ir Audriaus Vanagų rankose pagautas laimikis, medaliai ir Varivas taurė (0)

Publikuota: 2019-05-20 Kategorija: Žmonės
Rokiškėnų žvejų Arvydo ir Audriaus Vanagų rankose pagautas laimikis, medaliai ir Varivas taurė
Asm. archyvo nuotr. / Brolių Audriaus Vanago ir Arvydo Vanago laimikis

Žvejų klubas spiningavimas.lt šiemet rengia 10-ąjį atvirą spiningavimo čempionatą iš keturių etapų. 

Gegužės 11 dieną vykusiame pirmame etape ant Avilio ežero Zarasų rajone pergalę nuskynė brolių Arvydo ir Audriaus Vanagų komanda iš Rokiškio. Broliai yra anksčiau dalyvavę žemesnio lygio varžybose, pačių organizuotose arba ne tokiose reikšmingose. Tokio mąsto čempionate dalyvavo pirmą kartą, bet labai sėkmingai.

Iš viso varžybose rungėsi 94-rios komandos (beveik 200 žvejų). Tik dirbtiniu masalu buvo gaudomos lydekos ir ešeriai. Aštuonias valandas trūkusiose varžybose Arvydas ir Audrius Vanagai iškovojo pirmą vietą pagavę 4,4kg, 1,70kg, 730g., 720g. ir 670g. sveriančias lydekas. Jiems atiteko 300 eurų vertės čekis apsipirkti žvejų parduotuvėje, medaliai ir Varivas taurė.

Rokiškio sirena redakcijai vienas iš brolių Arvydas Vanagas teigė, jog su broliu ruošiasi sekantiems etapams: Džiaugiamės, kad pavyko laimėti. Tokiame čempionate dalyvavome pirmą kartą. Parsivežėme ne tik prizus, bet ir neišdildomas emocijas bei įspūdžius. Dabar mūsų laukia kiti etapai. Sekantis čempionatas birželio 15 dieną ant Alaušo ežero Utenos rajone.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą