Rokiškio rajono šeima prašo pagalbos - reikalingas dušas ir vaikų kambarys (16)

Publikuota: 2019-01-11 Kategorija: Žmonės
Rokiškio rajono šeima prašo pagalbos - reikalingas dušas ir vaikų kambarys

Rokiškio rajone esančiame Maželių kaime stovi senas, didelis, jau senokai nublukęs medinis namas senais, mediniais langais, kurie, tikriausiai, šilumos išleidžia daugiau, negu sulaiko... O mažuose, nuo neatmenamų laikų netvarkytuose kambariuose glaudžiasi penki vilties nepraradę asmenys – galbūt kas nors prisidės ir prie jų gerovės?

Vienkiemyje stovinčiame name gyvena trys paaugliai – 11 metų Sofija, 13-metis Gytis ir 16-metis Rytis. Juos mylintys tėveliai, deja, namų neišgali susitvarkyti ne tik dėl lėšų trūkumo, bet ir sveikatos problemų: patyrusi insultą mama turi protinę negalią, o pensijinio amžiaus tėtis – daugybę sveikatos problemų.

Vienuolikmetė turi raidos atsilikimą, trylikametis nuolat serga, turi antsvorį. Vyriausias berniukas – sveikas, stropus ir pažangus mokinys, pusmetį baigęs vien dešimtukais – na, tik fizika ir anglų sekėsi ne taip puikiai. Vyresnėlis taipogi turi gerą atmintį, domisi mokslu, yra ypač gabus “tiksliukas”, dažnai užima prizines vietas matematikos olimpiadose, aktyviai dalyvauja užklasinėse veiklose.

Šiai dienai viskas gula ant tėvo pečių, kuris, kaip pats teigė, „vienas jau nebegali“. Namuose trūksta ir moteriškos rankos, nes dėl negalios mama pasirūpinti namais nebegali fiziškai... Kiek tik išgali namais rūpinasi ir tėtis, ir visi trys vaikai. O kur dar dvi turimos karvutės, 2 hektarai žemės, savas daržas… O pajamos – juokingos. Viso šeima gauna 480 eurų.

Šeima labai prašo padėti įrengti kambarį vaikams ir dušo kabiną. Taipogi šeimai reikalingi keturi langai, tapetai, dažai, laminatas, baldai, patalynė, rūbai ir avalynė vaikams. Ypač reikalinga sutvarkyti elektros instaliaciją, tačiau šeimyna būtų dėkinga už bet kokią pagalbą.

Prie pagalbos šeimai galite prisidėti ir pinigine auka:

VŠĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ Įmonės kodas: 303573887 A/s LT267300010142143000 (Swedbank) A/s LT57 7044 0600 0805 8996 (SEB) PayPal: info@gerumoranka.eu  Arba platmorfoje:

https://gerumoranka.eu/paaukoti/ Pavedimo paskirtyje nurodykite: Rokiškio Čepulio šeimai Dėl tikslesnės informacijos kreipkitės į Neringa 867172473.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video