Kas tu? Kaip tau? Svečiuose verslininkas Saulius Gintautas (video) (24)

Publikuota: 2021-02-08 Kategorija: Žmonės
Kas tu? Kaip tau? Svečiuose verslininkas Saulius Gintautas (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Saulius Gintautas

Pokalbis su žinomu Rokiškio verslininku Sauliumi Gintautu. Kuo tik jis nebuvo... Verslininkas, kuris ir politiko duonos ragavo. Buvo Rokiškio rajono Tarybos nariu. Net į Lietuvos Respublikos Seimą kandidatavo.

Tai žmogus, pradėjęs verslą nuo foto juostelių perpardavimo). Žmogus, savo kalbos defektus pavertęs ginklais. Isukęs verslą Ukrainoje ir Rokiškyje.

Šiuo metu pasyvių pajamų dėka jis turi ramų gyvenimą, bet pats liko neramus. Jam rūpi viskas, nuo menkiausios galimybės užsidirbti iki pasaulio ekonomikos kataklizmų.

Šis žmogus savo charizma gali pasiekti bet kokį užsibrėžtą tikslą. Gintautas labai spalvinga asmenybė. Šiandien jo įvaizdis primena Afgano „dušmaną“. Tikrai, kad ne provincialas...

Žmogus, vaikystėje neperskaitęs nei vienos knygos. Gintautas dega tikslu pakeisti pasaulį. Tai tarsi žmogus iš kosmoso. Nori mums kažką pasakyti, o mes abejojame jo tiesa. O gal mums patogiau gyventi ir negalvoti? Gal mums patogiau – negirdėti?

Šiandien turime galimybę kiekvieno paklausti: „Kas tu ? Kaip tau?“ Ar tu tikrai nori, kad mes savo šalyje, savo rajone ir savo kieme gyventume šiek tiek kitaip? Ar mes taip jau bijome laužyti standartus? Ar tikrai mes esame tuo, kuo jūs manote, kad mes esame? Gero klausymo…

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video