Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Kotryna Laucytė (video) (8)

Publikuota: 2021-04-13 Kategorija: Žmonės
Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Kotryna Laucytė (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Kotryna Laucytė

Išsirutuliojo nuoširdus pokalbis su paprasta ir trapia asmenybe. Mano pašnekovė Kotryna Laucytė – švenčių planuotoja, interjero projektuotoja, dizainerė ir švenčių dekoratorė.

Ji kūrė vizijas, kurioms buvo lemta išsipildyti. Tačiau tik per juodą darbą, atliktą savo rankomis.

Tai nepaprastai atsakingas žmogus. Jeigu jau imasi kokio nors darbo, tai jį atlieka tobulai ir nepriekaištingai. Moteris reikli sau ir aplinkiniams.

Kotrynos begalinis užsidegimas mūsų rajonui padovanojo sodybą „Levandų Vanagynė“. Kiekviena šventė organizuojama labai apgalvotai. Meniškos sielos pašnekovė tarsi susigyvena su savo klientais, išklauso juos ir pajaučia kokios šventės žmogui reikia. Gal todėl dauguma jų sugrįžtą į “Levandų Vanagynę” ir jeigu kas šventė Kotrynos suplanuotas vestuves, po to švenčia krikštynas, gimtadienius ir kitas progas...

Žmonės nori čia sugrįžti, nes Kotryna visada suranda kuo žmogų pradžiuginti. Kad padarytų nors akimirkai šventės dalyvius laimingais, ji pasiruošusi dirbti per naktis, o didžiausias atlygis už šį darbą – žmonių dėkingumas po šventės.

Man pasirodė, kad ši asmenybė ne iš mūsų pasaulio. Kotryna gyvena taip, tarsi Lietuvoje nebūtų blogio, pykčio, neapykantos ar pagiežos. Norėčiau, kad taip ir liktų, kad savo meilę ir gebėjimą bendrauti ji ir toliau neštų, kaip dovaną mums, mūsų krašto žmonėms. Pokalbis dvelkė ramybe ir nepakartojamu levandų aromatu. Džiaugiausi, kad šis reiškinys vešliai bujoja mūsų rajone. Pasiklausykite pokalbio su Kotryna.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video