Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Arnolda Vaitkutė ir Augustinas Kmielius (video) (8)

Publikuota: 2021-02-01 Kategorija: Žmonės
Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Arnolda Vaitkutė ir Augustinas Kmielius (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Arnolda Vaitkutė ir Augustinas Kmielius

Dar prie išjungtų kamerų Arnolda pasakė, kad grįžo į Lietuvą. Tai buvo jos gyvenimo tikslas ir svajonė. Svarbiausia, kad gimdyti vaikus Lietuvoje prasmingiausia. Mama gali du metus auginti ir rūpintis savo vaiku, o ir tėvelis turi vieną laisvą mėnesį ir gali padėti. Anglams šis procesas yra per brangus.

Kaip paprastai jauni žmonės pristato emigraciją ir laisvą gyvenimą mūsų šalyje. Jų tendencijos nuostabios. Mada nenaudoti alkoholio, žinoma, kad kirs per šios srities pramonę, tačiau mesti gerti aštuoniolikos - tai lygis. Kad jaunimas turi galimybę anksti pradėti vartoti svaigalus, žinome visi. O kaip sustabdyti šį procesą? Tik pažiūrėkit, kokį gyvenimo džiaugsmą ir grožį gali padovanoti blaivybė!

Kaip juos pakylėjo meilė paimtiems iš prieglaudos šuniukams. Koks entuziazmas ir kiek dar jų gyvenime visko laukia. Naudodamasis proga, kreipiuosi į visus rokiškėnus. Mielieji, padėkite šiems žaviems žmonėms, įsikurti mūsų rajone, kad paskui juos pradėtų vykti ir kitos jaunos šeimos.

Mūsų žmonės moka būti svetingi. Tikiuosi, kad daugelis pamenate nuostabų įvykį, kai vieno miestelio gyventojai išmoko gestų kalbą, kada pas juos atvyko gyventi kurčnebyliai. Šį kartą su mumis pokalbyje dalyvavo ir „Zuikis“. Prasmingų akimirkų!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video