Atsakingas požiūris. Dalius Trumpa apie tai, kodėl nevairuoja prabangaus automobilio: ne kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas gali nusipirkti „Porshe” (9)

Publikuota: 2019-10-18 Kategorija: Žmonės
Atsakingas požiūris. Dalius Trumpa apie tai, kodėl nevairuoja prabangaus automobilio: ne kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas gali nusipirkti „Porshe”
Laidoje „Atsakingas požiūris“ Dalius Trumpa kalbėjo apie tai, kodėl nevairuoja prabangaus automobilo: ne kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas gali nusipirkti „Porshe”

Antrojoje DELFI TV „Atsakingo požiūrio“ laidoje Rimvydas Valatka kalbina įmonės „Rokiškio sūrio“ direktorių ir vieną iš savininkų Dalių Trumpą.

Su kokiomis problemomis susiduria vadovaujantis verslininkas, kaip pašnekovas jaučiasi, kai yra pavadinamas ūkininkų išnaudoju ir kodėl nevairuoja prabangaus „Mercedes–Benz“ ar „Porsche“ modelio automobilio?

Pokalbis apie tai, kokias asociacijas D. Trumpai sukelia žodis kapitalistas, kodėl jam svarbu, kad Rokiškyje būtų gera gyventi. Ar verslas tik darbas, dideli pinigai, o gal tai savirealizacijos būdas?

Pokalbį su D. Trumpa galite pamatyti ČIA.

 

„Atsakingas požiūris“ – tai nauja DELFI TV laida su Rimvydu Valatka apie tai, kuo ir kaip gyvena Lietuvos verslas. Su Lietuvos verslo atstovais ir šios srities ekspertais kalbėsimės apie tai, kaip keičiasi lietuvių požiūris į verslą, koks verslo indėlis inicijuojant proveržį šalyje ir kuriant Lietuvą, ko reikia, norint įkurti sėkmingą verslą. Klausime, ar esame lygiaverčiai ir pajėgūs konkuruoti su verslais visame pasaulyje. Laidą žiūrėkite kas antrą ketvirtadienį 20 val.


Dalintis naujiena
Rašyti komentarą