Naujas rugsėjis – naujas “Šokančių mažylių” sezonas (0)

Publikuota: 2019-09-02 Kategorija: Švietimas
Naujas rugsėjis – naujas “Šokančių mažylių” sezonas
Naujas rugsėjis – naujas “Šokančių mažylių” sezonas

Vasara praskriejo itin greitai – oras buvo nuostabus, vaikai patyrė daug puikių emocijų. Rugpjūčio mėnesį šokių studija “Šokantys mažyliai” pakvietė mergaites ir berniukus į šokių užimtumo stovyklą “Mano vasara” – tai buvo įžanga į naująjį šokių pamokėlių sezoną. Stovyklos metu vaikai šoko, sportavo, pūtė gigantiškus oro burbulus bei žaidė įvairius komandinius žaidimus.

Nors vasara baigėsi, linksmybės niekur nesitraukia. Šokių studija “Šokantys mažyliai” kviečia visus į naujai renkamas šokių pamokėlių grupes. Šiame sezone bus naujovių – planuojama formuoti net 4 grupes: iki 3 metų, 3-4 metų, 4-5 metų ir 6-8 metų. Kviečiame užpildyti registracijos formą: www.t2m.io/BqVpm0PU

Šokiai vaikams leidžia ne tik būti fiziškai aktyviems, bet ir padeda lavinti asmenines savybes bei socialinius įgūdžius. Šokdami vaikai mokosi ne tik judesio meno, būna fiziškai aktyvūs, bet ir išmoksta saviugdos bei disciplinos, išreikšti savo nuotaiką ir jausmus. Vaikai, kurie reguliariai lanko šokių pamokas, ženkliai pagerina savo fizinę sveikatą. Šokiai padeda tobulinti lankstumą, plėsti judesių amplitudę, ugdyti fizinę jėgą ir ištvermę. Šokant atliekami pasikartojantys judesiai pagerina raumenų tonusą, koordinaciją, lankstumą, ištaiso blogą laikyseną.

Šokių studija “Šokantys mažyliai” kviečia įsitikinti šokių pamokėlių nauda ir atvesti vaikus į formuojamas šokių grupes. Šokių studiją „Šokantys mažyliai“ rasite Nepriklausomybės a. 13, Rokiškis. Pirmosios šokių pamokėlės jau rugsėjo 3 dieną.

Kontaktai:
fb.com/sokantysmazyliai
m.me/sokantysmazyliai
867929025 / 862200174

Iki susitikimo šokių pamokėlėje!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video