Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos abiturientų išleistuvės (foto) (0)

Publikuota: 2019-07-20 Kategorija: Švietimas
Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos abiturientų išleistuvės (foto)
L. Dūdaitė-Kralikienė /

Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos abiturientai šventė išleistuves. Šešių klasių 128 moksleiviams direktorė Diana Guzienė įteikė brandos atestatus. Ne visiems šis kelias buvo lengvas ir sklandus: mokslo metus pradėjo 136 dvyliktokai. Iki egzaminų sesijos atestatus su pagyrimais planavo gauti 15 moksleivių, po sesijos jų liko tik du. Tačiau ypatingai gausus gimnazijoje buvo šimtukų derlius. Trijų egzaminų aukščiausius balus gavo Tomas Martinėlis. Dar vienuolika moksleivių gavo vieno egzamino šimto balų įvertinimą.

Šiemet teko keisti tradicijas dėl Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios remonto. Tad už abiturientus, jų pedagogus ir tėvus bus meldžiamasi šiandien. O dekanas Eimantas Novikas, svekindamas jaunimą, kalbėjo apie pašaukimo svarbą: profesijos, šeimos, kunigystės... Nes šiuos metus Bažnyčia paskelbė pašaukimų metais.

Meras Ramūnas Godeliauskas savo sveikinime jaunimą ragino būti drąsiais lyderiais, nebijoti iššūkių, būti savo pasirinktų profesijų asais. Seimo narys Raimundas Martinėlis linkėjo sėkmės pasirenkant profesiją.

 Nuotraukos: Linos Dūdaitės-Kralikienės ir Andriaus Stanio.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą