Rokiškėnai skiepijasi aktyviau, nei šalies vidurkis (3)

Publikuota: 2021-09-09 Kategorija: Sveikata
Rokiškėnai skiepijasi aktyviau, nei šalies vidurkis
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Rokiškio skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Daivutė Bulovienė.

Rugsėjo 9-ąją rajono savivaldybėje Socialinės paramos centras surengė informacinį renginį pagal projektą „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“. Jame pranešimą skaitė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Rokiškio skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Daivutė Bulovienė. Ji kalbėjo apie tai, kaip šiuo metu rokiškėnai skiepijasi nuo covid-19. Pagal paskiepytų asmenų kiekį mūsų rajonas šalyje užima 7-ąją vietą.

Pirmaja doze mūsų rajone paskiepyta, rugsėjo 9-osios duomenimis, 69 proc. O visiškai pasikiepiję yra 64 proc. žmonių. Tuo tarpu šalyje vidurkis skiepytų pirmąja doze yra vos 60 proc.
Jau susidurta su atvejais, kai mokyklose jau yra sergančių vaikų. Jie, pasak pranešėjos, iš karto pereina į nuotolinį ugdymą.
Šiuo metu covid-19 serga daugiau nei 30 rokiškėnų, rugsėjo 9-ąją užfiksuoti du nauji atvejai. Trys rajono ligoniai gydomi šalies ligoninėse. Pasak D. Bulovienės, šiuo metu rajono ligoninėje nėra gydomi covid-19 pacientai, apskrityje šiuos ligonius priima Panevėžio respublikinė ir Visagino ligoninės.
Nuo epidemijos pradžios, covid-19 jau nusinešė 66 rokiškėnų gyvybes, o dar 127 – mirė nuo kitų ligų, bet buvo užsikrėtę ir covid-19.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video