Mirė korona infekuotas rokiškėnas (1)

Publikuota: 2020-11-10 Kategorija: Sveikata
Mirė korona infekuotas rokiškėnas
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Angelas

Į Amžnybę iškeliavo garbaus amžiaus rokiškėnas, kuris užsikrėtė covid-19. Tai žinomas sąjūdietis Pranas Turonis.  Viso rajone, preliminariais duomenimis, dabar yra 38 šiuo virusu užsikrėtę asmenys.

Suaktyvino kitas ligas

Rajono savivaldybės administracijos direktorius, Ekstremalių situacijų komisijos vadovas Andrius Burnickas šiek tiek papasakojo apie pirmąjį rajone užsikrėtusiojo covid-19 mirties atvejį. Velionį jis pažinojo asmeniškai. Pasak pašnekovo, Pranas Turonis buvo garbaus amžiaus –83-ejų, ir, žinoma, jau vien dėl to priklausė rizikos grupei. Būta ir gretutinių ligų. „Tad covid-19 tiesiog tapo katalizatoriumi, paaštrinusiu sveikatos problemas“, – kalbėjo A. Burnickas.

Velionio sūnus Romas Turonis savo facebook paskyroje rašė, kad kol kas neaišku, kaip jo tėtis galėjo užsikrėsti covid-19. „Tėvai gyveno uždarą gyvenimą namai - sodas - namai. Saugojosi. Tačiau virusas prasibrovė. Kažkas užnešė į ramųjį Rokiškį coroną. Nematau tikimybės atsekti iš kur ir kaip“, – rašė jis.

Pranas Turonis buvo aktyvus Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio dalyvis, patriotas.

Rajone – nauji atvejai

Paklaustas, kiek šiuo metu yra covid-19 atvejų rajone, A. Burnickas neslėpė: „Žinote tiek pat, kiek ir mes“. Oficialiais duomenimis, pagal covid-19 paplitimo žemėlapį, yra 38 atvejai, arba 5 daugiau nei vakar. Tačiau netgi rajono savivaldybę pasiekia gerokai vėluojanti informacija iš valstybinių institucijų. „Todėl sudėtinga kalbėti apie savalaikes žinias“, – sakė A. Burnickas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video