Intensyvi Rokiškio futbolininkų savaitė (0)

Publikuota: 2020-09-22 Kategorija: Sportas
Intensyvi Rokiškio futbolininkų savaitė
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. /

Rokiškio futbolo klubui praėjusi savaitė buvo labai intensyvi ir turininga.

Trečiadienį vaikams treniruotes vedė Panevėžio futbolo akademijos treneris Darius Žindulis. Treniruotėmis liko patenkintas ir treneris ir vaikai. Tikėkimės bendradarbiausim ir ateityje.
Ketvirtadienį Rokiškyje įvyko UAFF U-13 pirmenybių dvejos rungtynės. Rokiškio FMK Lituanica žaidė su Utenio ir Ukmergės komandomis. FA Utenis komandai mūsų jaunieji futbolininkai nepasipriešino, o štai su Ukmergės komanda žaisti sekėsi geriau. .
Penktadienį Rokiškio futbolo klubo komanda vyko į Panevėžį žaisti Panevėžio apskrities futbolo federacijos pirmenybių 8x8 B diviziono pirmųjų rungtynių. Rokiškėnų varžovais buvo STOP komanda. Vienintelį rungtynių įvartį antrajame kėlinyje įmušė rokiškėnas Laurynas Streikus.
Susumavus pirmenybių reguliariojo sezono taškus bei B divizione jau sužaistas rungtynes, mūsų futbolininkai yra diviziono lyderiai, turintys 9 taškus.
Antroje vietoje su 7 taškais žengia Panevėžio futbolo akademijos devyniolikmečiai.
Kitas rungtynes šiose pirmenybėse rokiškėnai žais vėl išvykoje rugsėjo 25 d. su panevėžiečiais, FK „Fokusas“ komanda.
O namuose žaidžiančius rokiškėnus sirgaliai galės išvysti spalio 2 d., kai jie susitiks su B divizione antroje vietoje esančiais ir mūsiškiams ant kulnų lipančiais Panevėžio futbolo akademijos devyniolikmečiais.
Šeštadienį Rokiškyje vyko UAFF senjorų pirmenybių turas. Rokiškio senjorai iškovojo pergalę prieš Širvintų Briedį. Prie laimėtų trijų taškų buvo pridėta dar tiek pat, mat Molėtų komanda neatvyko į varžybas ir jai įskaitytas techninis pralaimėjimas.
Rokiškio FK inform.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video