„Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose dėl „Toyota Yaris“ kovoja estų ir lietuvių ekipažai (0)

Publikuota: 2019-08-10 Kategorija: Renginiai
„Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose dėl „Toyota Yaris“ kovoja estų ir lietuvių ekipažai
Organizatorių nuotr. /

„Samsonas Rally Rokiškis“ intriga keliasi į šeštadienį. Didžiąją varžybų dieną dalyviams teks įveikti dar vienuolika greičio ruožų, po kurių bus išaiškinti šių metų nugalėtojai ir prizininkai. Taip pat paaiškės ir tai, kur iškeliaus ralio prizu tapęs „Toyota Yaris“, skirtas R2 klasės laimėtojams.

Pirmąją dieną aršiausia kova dėl pirmosios vietos R2 klasėje virė tarp keturių ekipažų. Suomiai B.Korhola su P.Kelander, estai G.Jeets su K.Sikk,  R.Virves su R.Vesiloo ir lietuviai Vladas Jurkevičius bei Edvinas Bieliauskas pirmame greičio ruože parodė, kad ši R2 technika išties sulygina jėgas. Visi keturi ekipažai šiame greičio ruože „tilpo“ į 0,4 sekundės.

„Visi mes klasėje ir dar lietuviškas mūsų „klasiokas“ Evaldas Joteika irgi kartu tilpo į mažiau nei pusę sekundės. Iš pradžių galvojome, kad gal sistema sugedo, bet paskui pamatėme, kad už mūsų važiuojantys gavo jau kitus laikus.  Tokia gana juokinga ir įdomi situacija“, - sakė ekipažo vairuotojas Vladas Jurkevičius.

Antrame greičio ruože į priekį išsiveržė G.Jeets, tačiau savo tempą padidino ir lietuviai – V.Jurkevičius užfiksavo antrąjį laiką. Trečiame greičio ruože situacija pasikartojo, o miesto greičio ruožuose už lietuvius buvo greitesni abu estų ekipažai.

Taigi, pagrindinė kova dėl šios klasės nugalėtojams skirto prizo – naujutėlaičio automobilio „Toyota Yaris“, keliasi į šeštadienį. Šią dieną aukščiausiai rikiuotėje pradės estai G.Jeets su K.Sikk. Nuo jų šiuo metu 8,2 sek. atsilieka Vladas Jurkevičius su Edvinu Bieliausku. Jie turi 16 sek. persvarą prieš trečioje vietoje klasifikuojamus R.Virves su R.Vesiloo.

„Šiandienai taktika panaši kaip vakar – tvarkingai, bet greitai važiuoti. Šiaip vakar diena esame labai patenkinti, nes tie estai, kurie važiuoja prieš mus, vairuoja naujesnį ir penkiolika arklio galių galingesnį automobilį ir šiaip važiuoja turbūt visą Europos ralio čempionatą, taigi savo rezultatu tikrai džiaugiamės“, - kalbėjo Vladas Jurkevičius.

Dalyviams šiandien reikės įveikti 11 greičio ruožų, o pirmasis jų prasidės 8.30 val. Daugiau informacijos apie greičio ruožus, starto laikus bei žemėlapius rasite www.samsonasrally.com.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video