Siūlo techninę apžiūrą lengviesiems automobiliams, kurie yra ne senesni nei 10 metų, atlikti kas tris metus (0)

Publikuota: 2020-03-31 Kategorija: Lietuva
Siūlo techninę apžiūrą lengviesiems automobiliams, kurie yra ne senesni nei 10 metų, atlikti kas tris metus
Rokiškio Sirena nuotr. / Automobiliai

Seimo narys Algis Strelčiūnas kreipėsi į Vyriausybę su siūlymu, kad techninė apžiūra lengviesiems automobiliams, kurie yra ne senesni nei 10 metų, būtų atliekama kas tris metus atsižvelgiant į dėl naujos pavojingos užkrečiamosios ligos – koronaviruso (COVID-19) – sukeltą  situaciją. 

Taip pat atsižvelgus į susidariusią situaciją, dėl kurios yra sudėtinga patekti į autoservisus, Seimo narys siūlo pratęsti terminą žieminių padangų keitimui.

„Dėl koronaviruso Lietuvos Respublikos teritorijoje buvo paskelbtas trečias (visiškos parengties) civilinės saugos sistemos parengties lygis ir karantinas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Paskelbus karantiną buvo uždrausta prekyba ne maisto prekių parduotuvėse ir draudžiama teikti daugelį kitų paslaugų. Dėl susiklosčiusios situacijos daug žmonių izoliuojasi namuose, taip pat automobilių remonto ir priežiūros įmonės dirba trumpiau, yra sudėtinga užsiregistruoti automobilių remontui, todėl siūlau naujesniems automobiliams techninės apžiūros laiką pratęsti“, – teigė A. Strelčiūnas.

Pagal šiuo metu numatytą teisinį reglamentavimą lengviesiems automobiliams techninė apžiūra atliekama po trejų metų nuo pirmos registracijos datos, o po to kas 24 mėnesius.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą