Patvirtintų sergančiųjų koronavirusu skaičius Lietuvoje pasiekė 187 (0)

Publikuota: 2020-03-24 Kategorija: Lietuva
Patvirtintų sergančiųjų koronavirusu skaičius Lietuvoje pasiekė 187
SAM nuotr. / Patvirtintų sergančiųjų koronavirusu skaičius Lietuvoje pasiekė 187

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad pirmadienį, kovo 23 d. 15 val. duomenimis, bendras patvirtintų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų skaičius pasiekė 160. 

5 atvejai nustatyti Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje. Vienas asmuo grįžo iš Jungtinės Karalystės, 1 – iš Meksikos, 1 atvejis kontaktinis. 2 atvejai nustatyti Vilniaus mobiliajame punkte, informacija tikslinama.

7 atvejai nustatyti Santaros klinikų laboratorijoje. Iš jų 2 atvejai įvežtiniai: po vieną iš Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos. 5 atvejai kontaktiniai, tarp jų – vienas medikas iš Šeškinės poliklinikos.

1 atvejis nustatytas Kauno klinikų laboratorijoje, mėginys gautas iš Kauno mobiliojo punkto, informacija tikslinama.

4 atvejai nustatyti Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje: 3 atvejai kontaktiniai (2 iš jų kontaktas atsektas), 1 atvejis įvežtinis iš Vokietijos.

Dėl visų atvejų pradėti epidemiologiniai tyrimai.

Pirmadienį, nuo 15 val. nustatyta dar 19 koronaviruso atvejų, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 179, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Anot jos, 15 naujausių COVID-19 atvejų diagnozavo Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija. Du asmenys izoliuoti ir gydomi Panevėžio ligoninėje, jau nustatyta, kad vieno iš jų atvejis vietinis, dėl kito užsikrėtimo aplinkybių detalizuojama. 12 atvejų nustatyti iš Vilniaus mobiliuosiuose punktuose paimtų ėminių, jų informacija tikslinama. Dar vienas patvirtintas koronaviruso atvejis iš Vilniaus taip pat aiškinamas.

Dar du atvejai nustatyti Kauno klinikų laboratorijoje, vienas iš mėginių gautas iš Kauno mobiliojo punkto, jo informacija taip pat tikslinama.

Likusieji du susirgimai nustatyti Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje. Vienas atvejis įvežtinis, asmens maršrutas ėjo per Turkiją, Meksiką, Panamą ir Latviją. Antrasis atvejis vietinis – asmuo dirba Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (ne medikas).

Naujų Santaros klinikų laboratorijos tyrimų rezultatų dar laukiama.

Dėl visų atvejų vyks epidemiologiniai tyrimai.

Kovo 24 d. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, kad  Lietuvoje patvirtinti 8 nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai. Šiuo metu Lietuvoje yra nustatyti 187 koronaviruso atvejai.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video