Motinos dienos proga Prezidentas apdovanojo ypatingai nusipelniusias mamas ir globėjas (0)

Publikuota: 2021-04-28 Kategorija: Lietuva
Motinos dienos proga Prezidentas apdovanojo ypatingai nusipelniusias mamas ir globėjas
Rokiškio Sirena nuotr. / Puokštė vaiko rankose

Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą, kuriuo Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 44 motinas ir globėjas.

Dėl epidemiologinės situacijos šiemet iškilmingą mamų apdovanojimo ceremoniją Prezidentūros rūmuose keičia asmeniniai apdovanotųjų sveikinimai, pranešė Prezidentūra.

Mamoms ir globėjoms apdovanojimus išvežios į namus ir asmeniškai įteiks prezidento patarėjai. 

Mamos iš visų Lietuvos regionų apdovanotos nuopelnus motinystei ir globai, atsakingumą, pasiaukojimą, įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei.

Pasak G. Nausėdos, apdovanodama ypatingai nusipelniusias mamas, valstybė išreiškia pagarbą ir dėkingumą visoms motinoms ir globėjoms.

Šiemet Motinos dienos proga apdovanojamos ne tik daugiavaikės mamos, bet ir globėjos. Šalies vadovas prieš metus inicijavo Valstybės apdovanojimų įstatymo pataisas, kuriomis sudaromos galimybės valstybės apdovanojimu įvertinti ir įmotes, tėvus, įtėvius, globėjus ar rūpintojus už jų nuopelnus motinystei, tėvystei, globai ar rūpybai.

Nuopelnų motinystei, tėvystei, globai ar rūpybai kriterijus papildė atsakingos, sąmoningos ir pozityvios tėvystės ugdymas bendruomenėje globojant vaikus, kuriems paskirta globa ar rūpyba.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video