Lietuvoje sergančiųjų koronavirusu jau 105 (7)

Publikuota: 2020-03-22 Kategorija: Lietuva
Lietuvoje sergančiųjų koronavirusu jau 105
BNS nuotr. / Lietuvoje sergančiųjų koronavirusu jau 105

Lietuvoje šeštadienį nustatyta dar 16 koronaviruso atvejų, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 99, šeštadienio vakarą pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. 

Vilniuje nustatyti penki nauji koronaviruso atvejai, tarp vietinių užsikrėtusiųjų – asmuo dirbantis Vilniaus visuomenės sveikatos biure bei medikas iš Vilniaus universiteto Santaros klinikų Šeimos centro.

Portalo LRT.lt duomenimis, užsikrėtė šiame centre dirbanti gydytoja rezidentė.

Trečiasis asmuo užsikrėtė nuo artimųjų, grįžusių iš Vokietijos. Apie du asmenis, kurie tyrimą atliko mobiliame punkte, informacija renkama.

Kaune užfiksuoti aštuoni koronaviruso atvejai. Asmenys yra grįžę iš Norvegijos ir Austrijos, o vidutinio amžiaus pora užsikrėtė nuo iš Didžiosios Britanijos grįžusio sūnaus. Dar trys tyrimai atlikti mobiliame punkte, todėl duomenys tikslinami.

Klaipėdoje taip pat nustatyti trys koronaviruso atvejai, vienas asmuo parvykęs iš Didžiosios Britanijos, o kiti užsikrėtimai vietiniai, abiem atvejais virusas nustatytas medikams.

 

Papildyta.

Sekmadienio naktį  Sveikatos apsaugos ministerija pranešė apie dar 6 naujus nustatytus atvejus, tad sergančiųjų skaičius pasiekė 105.

Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija pranešė, kad koronavirusinė infekcija patvirtinta asmeniui, grįžusiam iš Norvegijos bei kitiems penkiems asmenims, kurie tyrimus atliko Vilniaus mobiliuosiuose punktuose.

Apie šiuos atvejus informacija šiuo metu tikslinama.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą