Mitai, kuriuos dažnai girdime apie papuošalus (0)

Publikuota: 2020-12-15 Kategorija: Laisvalaikis
Mitai, kuriuos dažnai girdime apie papuošalus
Papuošalai

Ne paslaptis, jog stiliaus formavimas yra labai individualus dalykas, todėl nieko stebėtino, kad kalbant apie jo puoselėjimą ir papuošalų nešiojimą, per ilgus metus spėjo susiformuoti nemažai realybės nebeatitinkančių mitų. Šį kartą aptarsime ne tik papuošalų derinimą, bet ir jų priežiūrą – net ir čia galime išvysti realybės neatitinkančios informacijos. Kokiais teiginiais kuo greičiau reikėtų nustoti tikėti?

Atliekant kasdienes grožio procedūras, papuošalų nusiimti nereikia           

Kūno priežiūros ir makiažo priemonėse neretai galime aptikti įvairių chemikalų, kurie gali neigiamai reaguoti į Jūsų papuošalus, tad norint išvengti bet kokios žalos, atliekant grožio procedūras, visus juos reikėtų nusiimti. Tas pats pasakytina ir apie dezinfekcinį skystį, kurį šiais neįprastais laikais esame priversti naudoti kur kas dažniau. Šios priemonės sudėtyje esantis alkoholis nepakenks tvirtam auksui ar kietesniems brangakmeniams, tačiau baltojo aukso, perlų ar kiti papuošalai gali pradėti greičiau dėvėtis – tokios reakcijos tikrai norėtųsi išvengti.

Laikrodis ir apyrankė negali puošti tos pačios rankos

Net ir tuomet, jei vertinate minimalizmą, tai tikrai nereiškia, jog papuošusios ranką laikrodžiu, bet kokių papildomų detalių turėtumėte atsisakyti. Prie jo puikiai tiks paauksuotos, pasidabruotos ar kitos panašios stilingos apyrankės – taip sukursite sluoksniavimo efektą, kuris leis neatsilikti nuo pastaruoju metu vyraujančių mados tendencijų.

Nėra didelio skirtumo, kur laikome savo papuošalus

Nors gali pasirodyti, kad papuošalų laikymo įpročiai visiškai neturi įtakos jų išvaizdai, klystate, jei iki šiol tikėjote tokiu teiginiu. Laikant aksesuarus vieną ant kito, gali atsirasti įbrėžimų, o jeigu šalimais bus sudėti skirtingi metalai, jie gali pradėti sąveikauti ir dėl to pajuoduoti ar prarasti žvilgesnį. Norint išvengti tokių situacijų, pravartu atsargiai elgtis su kiekvienu papuošalu. Bižuteriją atskirkite nuo prašmatnesnių aksesuarų ir pirmenybę teikite daugiau atskirų skyrelių bei pertvarų turinčioms papuošalų dėžutėms – tuomet kiekvienas kūrinys turės daugiau erdvės.

Prašmatnūs papuošalai tinka tik ypatingoms progoms

Gražiausių savo papuošalų tikrai neturite taupyti ir užsidėti juos vos vieną ar kelis kartus per metus. Jeigu derinsite juos su pakankamai paprasta apranga, toks kontrastas atrodys itin žavingai ir leis sukurti tokį įvaizdį, kuris tiks ir darbui, ir kasdienėms situacijoms. Paeksperimentuokite su tokiais deriniais namuose ir labai greitai pastebėsite, kad rezultatai iš tiesų gali būti labai įspūdingi.

Perlai tinka tik brandžioms damoms

Nežinia dėl ko, tačiau ilgą laiką perliniai papuošalai buvo laikomi vyresnių moterų aksesuarais. Visgi, atidžiau apžiūrėjus jų asortimentą (auskarus galite pamatyti čia), akivaizdu, kad tokius papuošalus prie savo stiliaus gali priderinti bet kuri dailiosios lyties atstovė. Jie leis sukurti elegantišką ir subtilų įvaizdį, kuris iš esmės tinka kiekvienai stilingai ir savimi pasitikinčiai moteriai.

Skirtingi metalai tarpusavyje nedera

Ilgus metus buvo teigiama, kad reikia pasirinkti vieną metalą ir pagal jį derinti kitus aksesuarus – pavyzdžiui, jeigu nešiojate auksinius žiedus, tokie patys turėtų būti ir auskarai, ir kaklo papuošalai. Visgi, šiais laikais į tai žiūrima kur kas atlaidžiau ir netgi skatinama maišyti skirtingus metalus tarpusavyje – taip kaskart pavyksta sukurti vis kitokį, įdomesnį įvaizdį. Jei nuspręsite tai padaryti, įvairių stilių aksesuarų, tokių kaip kaklo papuošalai, ieškokite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Nustojusios tikėti visais šiais mitais, savo įvaizdį papuošalais praturtinsite ir greičiau, ir tikslingiau, o tinkamai prižiūrėti aksesuarai kur kas ilgiau nepraras savo pirminės išvaizdos. Svarbiausia, kad nepabijotumėte eksperimentų ir kurtumėte unikalų savo įvaizdį – kai nebevaržys jokios taisyklės, tai padarysite kur kas paprasčiau.

 

Užs. nr. 1214.

Dalintis naujiena

Sponsored Video