Minkštieji kampai bei prieškambario baldai – pirkiniai, iš kurių lietuviai tikisi ypač ilgo tarnavimo. Kaip tai garantuoti? (0)

Publikuota: 2020-03-23 Kategorija: Laisvalaikis
Minkštieji kampai bei prieškambario baldai – pirkiniai, iš kurių lietuviai tikisi ypač ilgo tarnavimo. Kaip tai garantuoti?
Rokiškio Sirena nuotr. / Minkštas kampas

Kiekvieno lietuvio namuose rasime bent keliolika buitinės technikos prietaisų, įvairių tipų baldų, o taip pat – ir nemažai interjero detalių. Tačiau tikrai ne visus šiuos pirkinius mūsų šalies žmonės vertina vienodai: jei iš buitinės technikos jie tikisi saugumo bei funkcionalumo, tai interjero detalėms skiriamas svarbiausias lūkestis – maksimalus namų dekoravimas. Na, o, kas pasakytina apie tokius pirkinius kaip minkštieji kampai bei prieškambario baldai? Ne paslaptis, kad juos tikrai galime sutikti kone kiekvienuose namuose, tačiau svarbiausias lūkestis yra ilgas tarnavimas. Taigi, natūraliai kyla klausimas, kaip užtikrinti? Turime keletą patarimų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį kiekvienam, kuris nori, kad ką tik įsigytas minkštasis kampas ar prieškambario baldai tarnautų kuo ilgiau.

Minkštieji kampai tarnaus ilgiau, jei...

Vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia įvertinti, norint, kad minkštasis kampas tarnautų kuo ilgiau, yra žaliava, iš kurios jis ir buvo pagamintas. Bene daugiausiai dėmesio reikalauja odiniai kampai. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad oda yra pakankamai jautri aplinkos poveikiui – jai neigiamą žalą gali padaryti ir dulkės, ir pernelyg intensyvus karštis, ir saulės spinduliai. Tad, jei norite, kad odinis kampas tarnautų kuo ilgiau, nepamirškite reguliariai valyti dulkių; nestatykite baldo ten, kur jį pasiektų intensyvus saulės spindulių srautas, o taip pat reikėtų vengti vietos prie šilumos šaltinių, pavyzdžiui, radiatoriaus ar židinio. Reikia naudoti ir specialiai odiniams baldams skirtus valiklius ar kremus, kurie ne tik pašalina nešvarumus, bet ir užpildo mikro įbrėžimus, sukuria apsauginį sluoksnį. Iš kitų žaliavų pagamintus minkštuosius baldus taip pat reikėtų valyti tik jiems skirtomis valymo priemonėmis. Įsigijus dar niekada nebandytą valiklį, pirmiausia jį reikėtų išbandyti mažiausiai matomoje baldo vietoje ir tik įsitikinus, kad jis nepažeidžia audinio struktūros, valyti visą baldą. Savaime suprantama, ne ką mažiau svarbi yra ir kokybė – kuo kokybiškesnį gaminį įsigysite, tuo patikimiau jis tarnaus. Daug kokybiškų minkštųjų kampų rasite čia.

Norite, kad prieškambario baldai tarnautų kuo ilgiau? Atkreipkite dėmesį į rekomendacijas

Kaip žinia, prieškambario dažnu atveju yra susidaryti iš smulkių lentynėlių bei stalčių. Šios baldo dalys tikrai nėra skirtos dideliems svoriams. Tad, ar žinote, kokia yra viena dažniausių priežasčių, dėl kurios prieškambario baldai nebegali tinkamai atlikti savo funkcijos ir dėlto pagreitėja jų nusidėvėjimas? Žmonės tiesiog nesilaiko rekomendacijų ir į nedideles lentynėles ar stalčius prideda  per daug daiktų. Tai didina konstrukcijos, stalčių varstymo mechanizmų lūžius, gedimus. Tas pats pasakytina ir apie atviras baldo erdves – jos užpildomos daiktais, pamirštant apie svorį, kurį gali atlaikyti konkreti baldo dalis. Tad iš anksto atsakingai apgalvokite, kiek daiktų, reikmenų norėsite laikysite prieškambariuose balduose ir tik tuomet rinkitės tam pritaikytą gaminį. Ypač talpių prieškambario baldų galite rasti Pigu.lt. Taip pat garantuojama puiki gaminių kokybė, dekoratyvumas bei funkcionalumas.

 

Užs. 0976.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą