Įžiebta eglutė Nepriklausomybės aikštėje (video + foto) (13)

Publikuota: 2020-12-04 Kategorija: Kultūra
Įžiebta eglutė Nepriklausomybės aikštėje (video + foto)
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Įžiebta kalėdinė eglutė Nepriklausomybės aikštėje.

Gruodžio 4-ąją įžiebta pagrindinė miesto eglutė. Deja, stebėti šventę gyvai galėjo tik negausūs žiūrovai aplinkinių namų languose bei praeiviai. Jų, tiesa, buvo kiek daugiau, nei įprastai aikštėje penktadienio vakarą. Bet žmonės nesibūriavo.

Jau pakeliui į šventės vietą buvo matyti, kad norinčiųjų pažiūrėti renginį gyvai visgi bus. Mat aikštė buvo pilna automobilių. Tiesa, ar žmonės nesibūriuoja, stebėjo policijos ekipažas. O ir atėję pasižiūrėti eglutės įžiebimo nesibūriavo ir į žibintų šviesą aikštėje nelindo.

Įžiebimo ceremoniją po puikios dainos pradėjo Senelis Kalėda ir nykštukai. Tiesa, jiems teko luktelti: pasak Senelio, nevidonai kurmiai berausdami eilinį tunelį, ėmė ir nutraukė interneto kabelį. Visgi eglutė buvo įžiebta. 

O po to norintieji galėjo pasivaikščioti šventine Nepriklausomybės aikšte iki prakartėlės. Kurioje Kristaus gimimo laukė gyvi piemenėliai.

Itin gražus buvo gyvasis paveikslas Krašto muziejaus fone. Tarp žybsinčių papuošimų, skambant ilgesingai lėto valso melodijai, čia sukosi šoko dvaro puotos svečiai.

O Savivaldybės aikštėje žiemą kvietė šaunieji ČYZ seniai besmegeniai. Jie linkėjo smagių artėjančių Kalėdų. Ir kad greičiau ateitų žiema, gausiai pasnigtų. Ir pašaltų, kad pagaliau kurmiai baigtų sezoninius darbus ir išeitų atostogų.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video