Nesulaukę žiemos Senamiesčio progimnazijos mokiniai patys pasigamino sniego (0)

Publikuota: 2020-02-10 Kategorija: Jaunimas
Nesulaukę žiemos Senamiesčio progimnazijos mokiniai patys pasigamino sniego
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos nuotr. / Nesulaukę žiemos Senamiesčio progimnazijos mokiniai patys pasigamino sniego

Rokiškio Senamiesčio priešmokyklinukai ir pirmokai susibūrė bendrai veiklai naujai įrengtoje mokyklos laboratorijoje.

Šioje laboratorijoje vyksta stebuklai: net ir tokią šiltą žiemą galima pasigaminti sniego. Kiekvienas vaikas natūraliai yra smalsus, o vaikiškas smalsumas, nukreiptas į STEAM veiklas, plėtoja kritinio mąstymo įgūdžius, tobulina tyrinėjimo ir pažinimo kompetencijas, lavina matematinį ir loginį mąstymą.

Pagal pateiktą darbo eigą vaikai turėjo pasirinkti įrankius, priemones ir pasigaminti dirbtinio sniego. Bendradarbiaudami su mokytojomis ir tarpusavyje, mokiniai nutarė, kokiu santykiu sumaišyti sudedamąsias dalis, kad sniegas liptų. Tai vaikams pavyko - jų  komandos iš sniego nulipdė senius besmegenius ir statė sniego pilis.

Ir besmegeniai, ir pilys buvo papuoštos Lietuvos vėliavos spalvų dekoracijomis. Tai - dovanos artėjančiai Lietuvos Nepriklausomybės  šventei. O kokia šventė be fejerverkų? Juos vaikai pasigamino, eksperimentuodami su šnypčiosiomis tabletėmis ir valgomaisiais dažais. Trijų spalvų burbuliuojantys fontanai tapo tikrais šventiniais fejerverkais.

Priešmokyklinio ugdymo grupės ir pirmos klasės mokinių bendradarbiavimas netradicinėje erdvėje skatina vaikus aktyviai dalyvauti veikloje, komunikuoti, tyrinėti, eksperimentuoti ir priimti bendrus sprendimus.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video