Apklausa: ar pritariate draudimui rūkyti daugiabučių namų balkonuose? (6)

Publikuota: 2019-03-13 Kategorija: Gyvenimas
Apklausa: ar pritariate draudimui rūkyti daugiabučių namų balkonuose?
"Rokiškio Sirena" arch. nuotr. /

Seimas ir vėl kelia klausimą dėl draudimo rūkyti daugiabučių namų balkonuose. Nors nuo 2014 metų šis klausimas buvo iškeltas jau ne kartą, tačiau draudimas taip ir nebuvo patvirtintas. „Rokiškio Sirena“ nusprendė išsiaiškinti, kokia skaitytojų nuomonė apie rūkymą balkonuose savo Facebook paskyroje paskelbdama anoniminę apklausą.

Šiuo metu draudimui rūkyti balkonuose nepritaria daugiau Seimo Sveikatos reikalų komiteto narių negu pritaria. Pavyzdžiui narys Jonas Liesys teigė, jog iš rūkančiųjų bus surinkta daugiau akcizo mokesčių, todėl draudimo įtvirtinti nereikėtų: "Tegul rūko". Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovė Irina Rozova taipogi stovi toje pačioje barikadų pusėje – ji teigė, kad žmogaus nuosavybė yra neliečiama ir į asmens gyvenimą kištis nereikėtų. Tačiau socialdemokratas Antanas Vinkus pasisakė už tai, jog reiktų atsižvelgti ne tik į rūkančiųjų, bet ir į teises nerūkančiųjų, kurie kenčia nuo tabako vartotojų.

Seimo Sveikatos reikalų komitetas nusprendė šiuo klausimu rengti diskusijas ir tik po to apsispręsti dėl draudimo.

O kokia jūsų nuomonė apie draudimą rūkyti daugiabučių namų balkonuose? Sudalyvauti anoniminėje apklausoje „Ar pritariate draudimui rūkyti daugiabučių namų balkonuose“ galite paspaudę ČIA.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą