Tinklinio entuziastai laurus skynė Vilniuje (1)

Publikuota: 2018-10-29 Kategorija: Sportas
Tinklinio entuziastai laurus skynė Vilniuje
Asm. archyvo nuotr. / Aurimas Laužadis ir Raimis Dilys.

Spalio 27 dieną Vilniaus “Smėlio arenoje“ susitiko paplūdimio tinklinio entuziastai. Baltijos veteranų paplūdimio tinklinio čempionato pirmajame etape rungėsi dvi vyrų komandų kategorijos: 40+ ir 50+. Abejose kategorijose pasirodė ir rokiškėnų komandos.

Veteranų grupę Vilniuje vykusiose varžybose atstovavo Ramūnas Narbutas ir Audrius Dilys. Deja, po aršios kovos Rokiškio sportininkai į kitą etapą nepateko – top trejetuke išsirikiavo Kupiškio bei Šiaulių komandos, trečioje vietoje palikę svečius iš Latvijos.

Rokiškio atstovams žymiau geriau sekėsi 50+ kategorijoje – čia pasirodė Raimis Dilys ir Aurimas Laužadis. Stiprūs sportininkai vykusiose varžybose pralaimėjo tik kartą. Sportininkai ne tik pateko į II etapą, kuris vyks lapkričio 24 d. Latvijos sostinėje Rygoje, bet ir iškovojo I etapo čempionų vardą.

Stipriu rokiškėnų pasirodymu itin didžiavosi Velykalnio sporto aikštyno puoselėtojas Stasys Mekšėnas. „Štai ką reiškia sveikos gyvensenos propagavimas ir sporto aikštynų puoselėjimas – Rokiškio sportininkai pergalės vaisius skina net penkių šalių atstovų tarpe,“ – sakė Velykalnio bendruomenės pirmininkas.

Baltijos paplūdimio tinklinio čempionate dalyvavo tinklininkų komandos iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos. Kiekvienoje kategorijoje rungėsi po 16 komandų.

Viso čempionate numatyti 5 etapai - du iš jų vyks kaimyninėje Latvijoje, trys - Lietuvoje esančiose smėlio arenose.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą