Tarp greičiausių - mūsiškiai (0)

Publikuota: 2018-10-29 Kategorija: Sportas
Tarp greičiausių - mūsiškiai
Asm. archyvo nuotr. / E. Streikus (ketvirtas iš kairės) su šeima bei rėmėjais

Baigėsi dar balandį prasidėjęs 2018 NISSAN Lietuvos motokroso čempionatas – spalio 27 dieną Kėdainių arenoje buvo apdovanoti čempionato nugalėtojai. Tarp jų – ir greičiausi Rokiškio rajono motokrosininkai.

Penkiuose varžybų etapuose rungėsi šimtai dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, kurie varžėsi net dvidešimtyje skirtingų dviračių transporto priemonių kategorijų. Patirtis ir sėkmė šįkart nenuvylė Rokiškio rajono atstovų – kamajiškio Mariaus Mickevičiaus, obeliečio Ernesto Streikaus ir brolių Manto ir Ryčio Kišūnų.

Po atkaklios kovos daugkartiniai motokroso čempionai M. ir R. Kišūnai motociklų su priekabomis (750 s/p) kategorijoje užėmė antrą vietą, garbingą pirmąją palikę svečiams iš Latvijos Janiui ir Peteriui Jegorovs. Pastarieji rokiškėnus aplenkė tik vienu tašku – viso jų sąskaitoje puikavosi 225 taškai. Treti šioje klasėje liko Tomas Baltušis ir Tadas Natka viso surinkę 196 balus.

Lietuvos motokroso čempionate puikiai pasirodė ir Marius Mickevičius - MX1 pradedančiųjų kategorijoje surinkęs 200 taškų kamajiškis užėmė antrą vietą. Šauniai sekėsi ir obeliečiui Ernestui Streikui - surinkęs 171 tašką pastarasis užėmė trečią vietą. Geriausiai šioje kategorijoje pasirodė Žilvinas Žarnauskas (205 t.).

Šeštadienio vakare Kėdainiuose vykusiuose apdovanojimuose apdovanoti net 7 dviračių transporto priemonių čempionatų nugalėtojai. Juos linksmino grupė „Sweetband“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą