Sidecar Kings Baltic Cup Rokiškis (foto+video+rezultatai) (0)

Publikuota: 2018-04-30 Kategorija: Sportas
Sidecar Kings Baltic Cup Rokiškis (foto+video+rezultatai)

Varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Suomijos ir Rusijos.

SC Seenior klasėje Lietuvai atstovavo vienintelis rokiškėnų Romo  Kišūno ir Stepono Kriaučiūno ekipažas. Bendroje įskaitoje savo klasėje sportininkai užėmė 2 vietą.

Rokiškėnai Elijus Markelis ir Mykolas Stundžia 85 cc klasėje iškovojo atitinkamai  pirmąją ir penktąją vietas.

MX Veteran klasėje Rokiškio rajono automobilių ir motociklų sporto klubui "Viesulas" atstovaujantis Alvydas Auželis šių varžybų nebaigė dėl motociklo gedimo.

MX>40 klasėje atstovavo 2 sportininkai iš Rokiškio, kurie iš 25 sportininkų užėmė 17 (Artūras Januškevičius) ir 18 (Aurimas Januškevičius) vietas.

Rokiškėnai Mantas ir Rytis Kišūnai galuingiausioje SC Pro klasėje iškovojo 2 vietą.

Quad Open klasėi atstovavo rokiškėnas Renatas Jegorovas, kuris bendroje įskaitoje iškovojo 3 vietą.