RRKL: trečiajame ture Sporto centro, Entuziastų ir Pandėlio pergalės (0)

Publikuota: 2017-11-23 Kategorija: Sportas
RRKL: trečiajame ture Sporto centro, Entuziastų ir Pandėlio pergalės

Sekmadienį (lapkričio 19) toliau tęsėsi Miško draugas-RRKL čempionatas, kurio trečiajame ture buvo sužaistos dar trys rungtynės. Pergales pavyko iškovoti Sporto centrui, Entuziastams ir Pandėliui.

Sporto centras atkaklioje ir nerezultatyvioje kovoje 60:50 palaužė Fazę, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas po dviejų pergalių iš eilės. SC komandai pergalę lėmė puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys, kuriame Rokiškio KKSC auklėtiniai praleido vos 8 taškus, o patys pelnė 22. 17 taškų prie komandos pergalės pridėjo Domas Černiauskis, 12 – Lino Kolosovo sąskaitoje. Fazės komandoje 21 tašku, tačiau vos 26 proc. taiklumu pasižymėjo Karolis Kvedaravičius, 12 taškų sukrapštė, tačiau 7 kartus suklydo Paulius Januševičius.

Banguotai susiklostė antrosios dienos rungtynės tarp Entuziastų ir Seno Grafų ekipų. Pirmojoje rungtynių dalyje Entuziastai sėkmingai diktavo sąlygas varžovams ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 37:23. Vis dėlto praėjusių metų čempionato finalininkai nebuvo linkę pasiduoti ir trečiajame ketvirtyje jau patys spurtavo, taip išlygindami žaidimą. Rungtynių pabaigoje vyko lygi kova ir tik sėkmingesnė rungtynių pabaiga išsaugojo Entuziastams pergalę 64:58 ir sausą rezultatą čempionate. Arnas Juškevičius prie pergalės prisidėjo galingu dvigubu dubliu, jis pelnė 19 taškų ir atkovojo 18 kamuolių, taip pat 19 taškų pridėjo ir Tomas Trumpa. Grafo gretose vienintelis dviženklį taškų skaičių pasiekęs žaidėjas buvo taip pat 19 taškų pelnęs Paulius Tebeliškis.

Ne ką mažesnis bangavimas vyko ir paskutinėse turo rungtynėse tarp Fazės antrosios komandos ir Pandėlio miestelio atstovų. Pirmąjį kėlinį itin prastai gynyboje žaidę pandėliečiai paleido varžovus į priekį 25:15, panašus skirtumas išliko ir antrajame ketvirtyje, tačiau po pertraukos Fazės krepšininkams jau sunkiau sekėsi pelnyti taškus, o Pandėlio žaidėjai kantriai žaidė, kol galiausiai ketvirtojo kėlinio viduryje spurtavo 13:0 ir pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį. Fazės-2 ekipai nebepavyko persverti rezultato savo naudai ir komanda patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą čempionate – 72:75. Lukas Nagelė nugalėtojams pelnė 22 taškus, 12 pridėjo jo brolis Simas. Pralaimėjusių gretose puikiai rungtyniavo Ignas Beleiša, surinkęs 24 taškus, 13 sukrapštė Ignas Sasnauskas. Šiose rungtynėse abi komandos metė itin daug baudos metimų, tačiau abi juos pataikė tragiškai – Fazė-2 įrideno 9 iš 29 (31 proc.), Pandėlys – 16 iš 34 (47 proc.).

Čempionate pirmauja visas tris pergales iškovoję Entuziastai.

Kitas Miško draugas-RRKL turas planuojamas gruodžio 2 dieną, šeštadienį.