RRKL: Pirmoji Obelių pergalė bei Entuziastų ir Seno Grafo dominavimas (0)

Publikuota: 2018-01-17 Kategorija: Sportas
RRKL: Pirmoji Obelių pergalė bei Entuziastų ir Seno Grafo dominavimas

Po ilgos šventinės pertraukos į Rokiškio krepšinio padangę grįžo MIŠKO DRAUGAS-RRKL kovos. Sausio 14-ąją komandos pradėjo antrojo rato kovas. Antrajame rate komandos sužais dar po šešerias rungtynes po kurių 1-6 vietas užėmusios komandos savo kovas pratęs atkrintamosiose, o 7 vietoje likusiai komandai sezonas baigsis.

Rajono miestelių derbyje – obeliečių pergalė

Pirmąją pergalę čempionate pavyko pasiekti SK Obeliai-Alfa idėjos krepšininkams, kurie po atkaklios kovos pačioje rungtynių pabaigoje 64:62 palaužė kito rajono miestelio Pandėlio ekipą. Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo neįprastai sau tik šešiese rungtyniavę pandėliečiai, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje Obeliai spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį. Pandėlys dar bandė gelbėtis ir beaidint rungtynių pabaigos laikui išprovokavo pražangą, tačiau abu baudos metimai skriejo pro šalį ir Obeliai šventė pirmąją pergalę, taip atgaivindami viltis pakilti iš turnyrinės lentelės dugno. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė veteranai Vitalijus Jocys ir Gintaras Zunka, pelnę atitinkamai 24 ir 19 taškų. Pandėlio komandoje 17 taškų ir 16 atkovotų kamuolių surinko Lukas Nagelė.

Senas Grafas revanšavosi Fazei

Pirmajame rate šių komandų tarpusavio susitikimas vyko iki paskutinės akimirkos ir tuomet pergalę šventė Fazė. Šįkart scenarijus buvo visiškai kitoks, apylygė kova vyko tik du pirmuosius kėlinius, vėliau išryškėjo gerai sukomplektuotos Seno Grafo komandos pranašumas, kuri dažnai greitomis atakomis ir taškais iš po krepšio didino savo persvarą kol galiausiai pelnytai nugalėjo 88:60. Senas Grafas atsirevanšavo varžovams už nesėkmę pirmajame rate ir išsaugojo savo pozicijas siekiant aukščiausių vietų po reguliaraus sezono. Rezultatyviausiai Grafo gretose žaidė 23 taškus pelnęs Žygimantas Gedžiūnas ir 18 surinkęs Robertas Keliačius, Fazės komandoje 19 taškų sukrapštė naudingiausias gruodžio mėnesio lygos žaidėjas Valentinas Pupšys.

Aikštelėje dominavę Entuziastai vėl pakilo į pirmąją poziciją

Šeštąją pergalę čempionate šventė Entuziastų sporto klubo krepšininkai, kurie 88:48 sutriuškino Fazės-2 atstovus. Fazės antroji komanda lygiai su varžovais žaidė tik pirmajame kėlinyje, tačiau jau po dviejų ketvirčių rungtynių nugalėtojas klausimų nebekėlė. Pralaimėjimą patyrus Fazės pirmajai komandai, Entuziastai vėl pakilo į turnyrinės lentelės viršų. Šiose rungtynėse rezultatyvumu išsiskyrė entuziastas Arnas Juškevičius, pelnęs 31 tašką, Fazės-2 ekipoje 11 taškų pavyko įmesti Ignui Dainiui.