Rokiškėnams - štangos spaudimo čempionato medaliai (0)

Publikuota: 2018-12-11 Kategorija: Sportas
Rokiškėnams - štangos spaudimo čempionato medaliai
Modestas Skipskys, Jokūbas Čypas, Nojus Konstantinas Čypas, Robertas Barkevičius su "JTK Grizlis" vadove Ala Sketeriene.

Gruodžio 8 dieną Mažeikių kultūros centro diskotekų salėje vyko Lietuvos štangos spaudimo čempionatas 2018. Jame rungėsi moterys ir vyrai jaunių, jaunimo, open ir veteranų amžiaus grupėse.

Štangos spaudimo čempionate pasirodė ir Rokiškio krašto sportininkai atstovavę atletinės gimnastikos klubą "JTK Grizils". Modestas Skipskys jaunimo grupėje 74 kg svorio kategorijoje užėmė trečią vietą pirmu bandymu išspaudęs 115 kg sveriančią štangą. Toje pačioje grupėje, 120 kg svorio kategorijoje antrą vietą pelnė Robertas Bartkevičius išspaudęs 202,5 kg. Absoliučioje įskaitoje pastarasis liko penktas.

Jaunių grupėje "JTK Grizlį" atstovavo jėgos trikovės pasaulio čempionato vicečempionas Nojus Konstantinas Čypas bei jo brolis Jokūbas Čypas. Pastarasis, 66 kg svorio kategorijoje, užėmė 4 vietą išspaudęs 70 kg. N. K. Čypas 74 kg svorio kategorijoje užėmė antrą vietą išspaudęs 140 kg. Absoliučioje įskaitoje vaikinui taipogi atiteko antroji vieta.

Svorio kategorijų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais bei diplomais, absoliutūs nugalėtojai - rėmėjų įsteigtomis taurėmis.

"JTK Grizlis" vadovė A. Sketerienė teigė, jog kelionė į Mažeikiuose vykusį štangos spaudimo čempionatą buvo ypač sunki. "Liūdna, tačiau buvo be galo sunku gauti transportą, kuris mūsų sportininkus nugabentų į čempionatą. Keletą dienų nepaleidau mobiliojo telefono iš rankų, kol galiausiai Rokiškio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto vedėjo Aurimo Laužadžio ir kūno kultūros bei Rokiškio rajono sporto centro vadovo Augučio Kriukelio dėka visos transporto problemos buvo išspręstos," - pasakojo A. Sketerienė pridurdama, kad kelionė namo dėl prastų oro sąlygų truko net 5 valandas. Moteris atviravo, jog išvyka į varžybas šiemet buvo paskutinė, o be jos jauniesiems sportininkams durys į sausio mėnesį Baltarusijoje vyksiantį čempionatą būtų uždarytos.

"JTK Grizlis atstovai" ir klubo vadovė bei Nacionalinės kategorijos teisėja Ala Sketerienė dėkoja visiems rėmėjams bei linki gražių ir šiltų artėjančių švenčių.