Rokiškio jaunimas apkartino visaginiečių viešnagę (0)

Publikuota: 2018-12-27 Kategorija: Sportas
Rokiškio jaunimas apkartino visaginiečių viešnagę

„FC Tornado“ komanda gerokai apkartino apskrities pirmenybių susitikimą bendraamžiams iš Visagino. „Ši pergalė labai saldi ir tuo, kad keturi varžovų žaidėjai penktadienį dalyvavo peržiūroje į U-19 salės futbolo rinktinę.

Visagino futbolininkai garsėja puikiu pasirengimu. Apie šios komandos lygį liudija faktas, kad net keturi jų komandos žaidėjai pretendavo užsivilkti šalies U-19 rinktinės marškinėlius. Taigi, „FC Tornado“ laukė nelengvas susitikimas.
Mūsiškiams teko prisitaikyti ir prie netikėtos varžovų taktikos. Mat Visagino komanda atvažiavo nepilnos sudėties: vos penki žaidėjai. Tad neapsieita be netikėtumų: visaginiečių treneris atidžiai išstudijavo varžybų reglamentą ir jame išskaitė, kad galima vartininkui žaisti tarsi aikštės žaidėjui. Tačiau gudrybė pasiteisino tik pirmosiomis rungtynių minutėmis.
Varžovų taktiką Rokiškio futbolo klubo prezidentas ir „FC Tornado“ treneris Erikas Gaigalas įvertino kaip antifutbolą. Visaginiečiai stengėsi kiek įmanoma ilgiau kontroliuoti kamuolį ir tikėtis, kad rokiškėnai suklys. Iš pradžių ši taktika lyg ir pasiteisino: svečiai įmušė du įvarčius. Visgi rokiškėnai netruko iššniukštinėti silpnąsias varžovų komandos taktikos vietas. „Tas varžovų vartininko lakstymas po aikštę turėjo sukurti jiems problemų. Taip ir atsitiko“, – sakė E. Gaigalas.
Dar pirmajame kėlinyje „FC Tornado“ išlygino ir persvėrė rezultatą 4:2. Antrajame kėlinyje varžovai priartėjo 4:3, tačiau viena iš gausių rokiškėnų kontratakų buvo sėkminga ir vėl buvo atstatyta saugi dviejų įvarčių persvara 5:3. Rezultatas iki rungtynių pabaigos nebepakito.  Net tris įvarčius rokiškėnai įmušė galva.