Rokiškio futbolo klubo startas Utenos apskrities futbolo asociacijos pirmenybėse – į rikiuotę grįžęs vartininkas ir rezultatyvios lygiosios (2)

Publikuota: 2018-05-14 Kategorija: Sportas
„Rokiškio Sirena“ / Rokiškio futbolininkai rezultatyviomis lygiosiomis nesidžiaugė: jie sukūrė nemažai progų persverti rezultatą.

Šeštadienio popietę Rokiškio futbolo klubo komanda pakvietė aistruolius į pirmąsias šių metų Utenos apskrities futbolo asociacijos pirmenybių rungtynes. Klubo prezidentas Erikas Gaigalas neslepia: buvo daug dvejonių, ar apskritai pavyks šiemet surengti apskrities pirmenybes. Visgi asociacijos vadovai priėmė išmintingą sprendimą: nepaisydami sunkumų rengti šias varžybas. Mat, vieną kartą išbraukus iš tvarkaraščio vienuolikių varžybas, paskui gali būti sunku jas vėl sugrąžinti.

Apskrities pirmenybės jau kuris laikas nebepasižymi komandų gausa. Tai neturėtų stebinti: į didmiesčius ir užsienį išvyksta vis daugiau jaunimo. Jie savo aistros futbolui nepamiršta, tačiau vis dažniau renkasi ne važinėti šimtus kilometrų, kad gintų savojo miesto garbę, o tiesiog žaistų didmiesčių pirmenybėse. Taigi, šiemet Utenos apskrities futbolo asociacija pasiūlė rengti ne tik 11x11 futbolo pirmenybes, bet ir 7x7 varžybas. Nenuostabu, kad pastarosioms nepritrūko norinčiųjų žaisti komandų. O štai didžiajam futbolui apskrityje jau ima skambėti pavojaus signalas.
„Ir kas gi norėtų rizikuodamas savo sveikata žaisti va tokiame stadione“, – rungtynių metu kritiką Kūno kultūros ir sporto centro aikštei žėrė žiūrovai. Tai antrasis didysis šio sezono klaustukas. Kieta, duobėta aikštė – ne pati geriausia vieta sportuoti. Tačiau rokiškėnai nelabai turi pasirinkimo variantų.
Rungtynės su FSK Anykščiai žiūrovų nenuvylė. Kaip ir atjaunėjusi, pasikeitusi mūsų komanda. Po ilgos pertraukos, išsigydęs sunkią traumą ekipos vartus saugojo Raimundas Smalstys, aistruolių vadinamas „Mučiu“. Jam grįžimas, kaip pats sakė, nebuvo džiugus: nepavyko išsaugoti „sausų“ vartų. Antrajame kėlinyje rezultatą trumpam persvėrė anykštėnai. Tačiau gražiu smūgiu netrukus atsakė ir mūsiškių žaidėjas Gytis Geidonas.
Antrojo kėlinio antroji pusė buvo gausi gražių akimirkų: rokiškėnai turėjo progų persverti rezultatą. Deja, kamuolys vis praskriedavo šalia vartų. Visgi kovingos rungtynės sirgaliams suteikė nemažai vilčių: atjaunėjusi komanda yra kovinga, atakuojanti.
Antrajame pirmenybių ture rokiškėnų išvykoje lauks galinga Visagino „Inter Veteranų“ komanda. Ji – neabejotinas šių pirmenybių favoritas.