Po įnirtingos kovos pergalė atiteko „Vaižgantui" (0)

Publikuota: 2019-01-16 Kategorija: Sportas
Po įnirtingos kovos pergalė atiteko „Vaižgantui
Nuotr. Aistės Morkvėnaitės /

Sausio 15 dieną Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos sporto salėje vyko viena įnirtingiausių „Juventus“ krepšinio lygos kovų šiame sezone. Aikštelėje susitiko Juozo Tumo-Vaižganto ir Juodupės gimnazijos krepšininkai.

Pirmojoje varžybų pusėje sėkmė šypsojosi Nedo Spundzevičiaus ir Nedo Valečkos vedamiems J. Tumo-Vaižganto gimnazijos krepšininkams. Pastarieji pirmojo kėlinio metu pelnė 22 taškus 6 taškais aplenkdami juodupėnus, o po dvidešimties minučių nuo varžybų pradžios į priekį išsiveržė 9 taškais rezultatu 49:40.

Trečio kėlinio metu sėkmė „peršoko“ į aikštelės šeimininkų, juodupėnų gretas – kėliniui pasibaigus šie pirmavo 2 taškais ir viso kėlinio metu pelnė 20 taškų, rokiškėnai – 18.

Nors trečio kėlinio metu į priekį išsiveržė aikštelės šeimininkai, tačiau didysis lūžis įvyko paskutiniame kėlinyje, kurio metu už Juodupės gimnaziją žaidęs Ignas Juškevičius patyrė kojos traumą – tai padidino vaižgantiečių pranašumą. Nors I. Juškevičius dar grįžo į aikštelę, tačiau jo pastangų nepakako. Po aršios kovos „Vaižgantas“ iškovojo pergalę rezultatu 87:71.

Po įnirtingos rokiškėnų bei juodupėnų kovos paaiškėjo, jog III „Juventus“ krepšinio lygos etape ir vėl išvysime Rokiškio J. Tumo-Vaižganto gimnazijos krepšininkus. „Vaižgantas“ Zarasų-Rokiškio grupėje dar nėra patyrę pralaimėjimo. Kitą savaitę vyksiančios rungtynės su „Vaižgantu-II“ įtakos jų vietai turnyrinėje lentelėje nebeturės.

„Juodupės gimnazija“: Ignas Juškevičius 23, Astijus Lapašinskas 18, Mažvydas Čeičys 12, Tomas Gaidamak 8.

„Vaižgantas“: Nedas Spundzevičius 36, Nedas Valečka 27, Justas Pranckūnas 10, Tomas Vaškevičius 8, Karolis Varnas 6.