Pandėlyje startavo "Pandėlio 3x3 vasaros turas"! (foto) (0)

Publikuota: 2018-05-23 Kategorija: Sportas
Pandėlyje startavo
Pandėlio sporto klubo arch. nuotr. /

Šį savaitgalį Pandėlyje prasidėjo Vasaros 3x3 turo krepšinio varžybos. Pandėlio gimnazijos stadione vykusių varžybų pirmame etape dalyvavo 8 vaikinų ir viena merginų komanda.

Iš pirmajame etape dalyvavusių 9 komandų geriausiai pasirodė kupiškiečių komanda „Devold“.  Antrąją vietą  pelnė komanda „Radvilai“, o treti liko „Pandėlio SK“ krepšininkai. visos trys komandos apdovanotos medaliais.

Geriausiu pirmojo varžybų etapo žaidėju buvo pripažintas Donaldas Kručas, o tritaškių metimų konkurse triumfavo ir prizinį fondą laimėjo pandėlietis Šarūnas Kaladė.

Komandoms pagal užimtas vietas buvo suskirstyti ir įskaitiniai turo taškai, pagal kuriuos 16 geriausių komandų vasaros pabaigoje susitiks čempionato finaliniame etape. Taip pat visų komandų žaidėjai gavo FIBA reitingo taškus ir iš viso į Lietuvos reitingo kraitį įrašė 265575 taškus!

Antrasis Vasaros 3x3 čempionato etapas vyks gegužės 25 dieną. Kviečiame aktyviai dalyvauti ir naujas, pirmajame etape nestartavusias komandas.