Neleistina medžiaga papilduose gali ilgam eliminuoti Jaunių Jasinevičių iš kovų ant ledo (3)

Publikuota: 2018-11-05 Kategorija: Sportas
Neleistina medžiaga papilduose gali ilgam eliminuoti Jaunių Jasinevičių iš kovų ant ledo
hockey.lt nuootrauka /

Lietuvos ledo ritulio rinktinės ir Haldeno „Comet“ gynėjas Jaunius Jasinevičius sulaukė itin nemalonių naujienų – ledo ritulininko atliktame dopingo teste buvo rasta draudžiamų medžiagų.

Informacija apie dopingo teste rastas draudžiamas medžiagas lietuvį pasiekė šią savaitę, o jis iš karto ėmėsi visų reikiamų procedūrų bei bendradarbiauja su Norvegijos antidopingo organizacija. Neleistinos medžiagos J. Jasinevičiaus organizme aptikta po spalio 10 dieną įvykusių „Comet“ rungtynių paimtame mėginyje.

Šiuo metu gynėjas laukia trečiadienį įvyksiančio Norvegijos dopingo kontrolės komiteto posėdžio, kurio metu jis sužinos kaip vystysis tolimesnė tyrimo eiga ir savo galimą bausmę.

Lietuvis įtaria, kad neleistina medžiaga jo organizme galėjo atsirasti dėl jo prieš treniruotes naudotų („pre-workout“) papildų – „HOWLING PWO“. Ledo ritulininkas nebuvo tinkamai susipažinęs su jame esamais preparatais, o tai jam gali kainuoti itin brangiai.

„Labai norėčiau atsiprašyti komandos rėmėjų, klubo valdžios, fanų, Norvegijos ledo ritulio asociacijos ir Lietuvos ledo ritulio rinktinės. Deja, neseniai sužinojau, kad mano dopingo testas buvo teigiamas. Esu nusiteikęs bendradarbiauti su Norvegijos antidopingo agentūra tiek dabar, tiek ir ateityje.

Neleistina medžiaga tikriausiai atsirado dėl papildų naudojimo, kuriame buvo draudžiamas preparatas. Šiuo metu man yra labai sunkus laikotarpis, nes ledo ritulys – mano gyvenimas ir šiuo metu man norėtųsi privatumo. Suprantu, kad turėjau atkreipti dėmesį į naudojamų papildų sudėtį ir raginu visus sportininkus visuomet tai pasitikrinti“, - išplatintame „Comet“ klubo pranešime teigia J. Jasinevičius.

Po pradėto tyrimo J. Jasinevičius buvo laikinai suspenduotas ir jis negalės padėti nei savo ekipai, nei Lietuvos rinktinei „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyre.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą