Keturračiai, dulkės ir purvas... (video+foto) (9)

Publikuota: 2016-05-01 Kategorija: Sportas
Keturračiai, dulkės ir purvas... (video+foto)
Keturračių varžybos Kurkliečių karjere.

Balandžio 30 d. klubas „Purvo fanai" pakvietė rokiškėnus šeštadienį praleisti kiek neįprastai – dulkių ir purvo apsiaustyje. Kurkliečių karjere, Rokiškio rajone, vyko keturračių varžybas UAB „Aldma“ taurėms laimėti.

Dalyviai varžėsi jiems paruoštoje trasoje, kur netrūko nei dulkių, nei purvo. Žiūrovams tai ypač patiko, nes sportininkai savo plieninius žirgus be gailesčio skandino purvo voniose.
Sportininkai buvo suskirstyti į dvi grupes: iki 700 kub. cm, kur varžėsi 10 dalyvių. Grupėje nuo 700 kub. cm iki 1000 kub. cm varžėsi 13 sportininkų.
Iki 700 kub. cm klasėje pirmąją vietą užėmė Ruslan Juchnevič iš Šalčininkų. Antrąją vietą užėmė nugalėtojo kraštietis Aleksandr Malenovskij. Trečias liko rokiškėnas Domas Meilus.
Galingiausioje grupėje triumfavo panevėžietis Almantas Januškevičius. Antras liko Tomas Mikulėnas iš Utenos. Trečiąją vietą užėmė Slavomir Žukauskas iš Šalčininkų. Geriausiai šioje grupėje iš rokiškėnų sekėsi Tomui Adamoniui, kuris liko penktas.
Po varžybų buvo apdovanoti absoliučiai visi dalyviai. Jiems rungtys be galo patiko ir žadėjo atvykti su dar didesniu būriu draugų.