Jėgos trikovės čempionate rokiškėnai skynė medalius (0)

Publikuota: 2018-10-29 Kategorija: Sportas
Jėgos trikovės čempionate rokiškėnai skynė medalius
Monikos Meilutės nuotr. / Nojus Konstantinas Čypas pagerino Lietuvos rekordą kategorijoje iki 74 kg. (be spec. aprangų) atkėlęs 235 kg štangą

Savaitgalį į Joniškį plūdo jėgos trikovės sportininkai – spalio 27 d. čia vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas be specialių aprangų. Kaip visuomet čempionate pasirodė ir mūsų rajono sportininkai.

Jaunių kategorijoje iki 74 kg pasirodė ir pasaulio jėgos trikovės vicečempionas Nojus Konstantinas Čypas – savo kategorijoje jis užėmė pirmą, o absoliučioje įskaitoje antrą vietą pritūpęs su 175 kg štanga, išspaudęs 112,5 kg, o atkėlimo veiksme atkėlė net 235 kg sveriančią štangą taip pagerindamas Lietuvos rekordą. Viso N. K. Čypas iškėlė 522,5 kg. Sporto klubo JTK “Grizlis” vadovė Ala Sketerienė neslėpė, jog Lietuvos čempionatas N. K. Čypui buvo lyg treniruotė prieš Europos čempionatą: “Jis turėjo įrodyti, jog yra vertas keliauti į Europos čempionatą. Džiugu, jog dviem priėjimais sportininkas iškovojo antrą vietą”.

Toje pačioje kategorijoje pasirodė ir kitas JTK “Grizlis” sportininkas Modestas Skipskys. Pritūpęs su 140 kg, išspaudęs 90 kg, atkėlęs 185 kg (viso 415 kg) vaikinas užėmė penktą vietą.

Čempionate pasirodė ir buvę JTK „Grizlis“ sportininkai šiuo metu studijuojantys Kauno Technikos universitete. Jaunimo grupėje 72kg+ pasirodė Greta Spundzevičiūtė. Pritūpusi su 110 kg, išspaudusi 57,5 kg ir atkėlusi 115 kg sveriančią štangą (viso 382,5 kg) mergina užėmė pirmąją vietą.

 Jaunimo kategorijoje iki 74 kg pasirodė ir Arminas Kondratenko. Pritūpęs su 162 kg, išspaudęs 115 kg, atkėlęs 192,5 kg (viso 469,5 kg) buvęs sportininkas užėmė trečią vietą.

Čempionate teisėjavo pirmos nacionalinės kategorijos teisėja ir JTK „Grizlis“ vadovė A. Sketerienė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą