Sporto šventės „Aš, mama ir mano močiutė“ nugalėtoja – rokiškėnės Gabijos Mekšėnaitės šeima (foto+video) (9)

Publikuota: 2017-04-26 Kategorija: Renginiai
Sporto šventės „Aš, mama ir mano močiutė“ nugalėtoja – rokiškėnės Gabijos Mekšėnaitės šeima (foto+video)
J. Daščioraitės nuotr. / Festivalio „Aš, mama ir mano mačiutė" dalyviai tryško energija ir gera nuotaika.

Balandžio 22-ąją Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Romuvos padalinio sporto salėje vyko Aukštaitijos regiono trijų kartų sporto festivalis „Aš, mama ir mano močiutė”. Sportiniais kostiumais ir plačiomis šypsenomis pasipuošusios mažosios dukrytės, mamos ir žaviosios močiutės skubėjo į gimnaziją. Būtent trijų kartų atstovės sudarė komandas, kurios įnirtingai varžėsi, išbandė jėgas ir tuo pačiu smagiai praleido laiką. „Renginio tikslas – skatinti kartų bendravimą, vertinti laiką, praleistą kartu ir tą daryti aktyviai. Sportuoti ir rūpintis savo sveikata reikia bet kokiame amžiuje“, - teigė Rokiškio moterų sporto klubo „Gode“ vadovė Liudmila Pernavienė.

Renginyje – gausus būrys dalyvių

„Nors dalyvauti renginyje užsiregistravo 16 dalyvių, sulaukėme 13 komandų. Keturios iš jų atvyko iš Utenos. Kiekvieną komandą sudarė po vieną vaiką, mamytę ir močiutę. Atsirado ir iššūkius mėgstančių moterų, kurios dalyvavo net su trimis savo vaikais. Tikėjomės komandų ir iš kitų rajonų, tačiau dėl tam tikrų priežasčių dalyviams atvykti nepavyko“, - apgailestavo viena iš organizatorių.

Festivalį atidarė šokio studijos „Šokantys mažyliai“, vadovaujamos rokiškėnės Šarūnės Kirstukaitės, auklėtiniai. Mažieji šokėjai nepabūgo didelės erdvės, žiūrovų ir puikiai pasirodė sukeldami ovacijų pliūpsnį. Pertraukų metu žiūrovus ir dalyvius į šokių aukštelę pakvietė Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė Joana Bartaškienė, kuri pasibaigus šokio maratonui mokė, kaip atsipalaiduoti po treniruotės, atlikti masažą.

Pirmoji vieta - rokiškėnėms

Pagrindinis prizas liko Rokiškyje. Estafetėse geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo Gabija Mekšėnaitė su mama Sima Mekšėniene  ir močiute Rasa Mekšėniene. Antroji vieta atiteko komandai iš Utenos – Elingai Čibirytei, Laurai Čibirienei ir Gintei Kandelienei. Bronziniais medaliais pasipuošė Mėta Mierkytė, Irma Mierkienė ir Stasė Girškienė. „Ponia Irma ir Stasė buvo vienos geriausių ir dėl to, kad atstovavo net tris savo atžalas“, - moterų tvirtybe stebėjosi ir džiaugėsi L. Pernavienė. Nugalėtojų laukia dar vienas prizas – kvietimas į respublikinį renginį.

Be apdovanojimų neliko niekas

„Toks renginys po pertraukos rajone vyksta jau 2-ąjį kartą. Sporto festivalis turi gilias tradicijas. Lietuvoje renginys, kurį drąsiai galima vadinti sporto švente, gyvuoja jau dešimtmetį. Kiekvienais metais festivalis įgauna dar didesnį susidomėjimą, iškeliami dar didesni tikslai – apjungti kuo daugiau rajonų ir sutelkti dar daugiau jaunatviškų močiučių, sportiškų mamų ir vikrių dukryčių“, - kalbėjo L. Pernavienė. „Gode“ vadovė džiaugėsi, kad skirtingai nei pirmąjį kartą susirinko perpus daugiau dalyvių. „Nei vienos dalyvės neliko be apdovanojimų – gavo rėmėjų dovanas, medalį. Mamytėms ir močiutėms, kurios atstovavo net dvi ar tris komandas, buvo įteikti specialūs prizai. Po visų apdovanojimų laukė bendra fotosesija“, - renginio akimirkomis dalijosi pašnekovė.

Idėja - įtraukti ir vyrus

Pasak pašnekovės, regioninės varžybos kitais metais planuojamos Utenoje. „Norime ir čia surengti šventines varžybas, kurių nugalėtojai atstovaus mūsų rajoną Utenoje. Tolimesni festivalio užmojai – dideli. Planuojama nenuskriausti ir senelių, tėvelių bei sūnų. Norime, kad visa šeima įsijungtų į šventę, pabūtų kartu, pabendrautų bei palaikytų vieni kitus. Taip pat neatmetame galimybės, kad varžybose galės dalyvauti ir vyresnių klasių moksleiviai. Natūralu, kad kiekvienais metais mokomės, augame, tuo pačiu gimsta ir naujos idėjos, siekiai. Planai gražūs ir dideli, tad viskas priklausys dar ir nuo finansavimo“, - apie renginio plėtrą kalbėjo Liudmila Pernavienė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video