Antanas VAGONIS nori būti „nukryžiuotas“

Publikuota: 2019-05-21 17:48:55
Grįžti į straipsnį
Komentarai
Aneta
2019-03-13 11:22
Pranešti!
Mes visi norime, kad vaikai augtų aplinkoje kurioje niekas nesityčioja ir nesijuokia vieni iš kitų. Kur žmonės mandagūs, nuoširdūs. Norime, kad matytų gerą pavyzdį darželyje, mokykloje, namuose. Visur. Ir štai du kandidatai. Žmonės, kurie turi rodyti tik gerą pavyzdį, ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Visi, kas ne akli mato, kad teigiamu pavyzdžiu A. Vagonis būti negali. Akivaizdus tyčiojimasis, arogancija ir drabstymasis purvais - jame daugiau nieko nematau. Palaikau R. Godeliauską. Visada korektišką, teisingą ir malonų žmogų. Sėkmės tau.
28
4
James Bond
2019-03-13 11:03
Pranešti!
https://www.tv3.lt/naujiena/874135/suns-ziauriai-sukandziota-moteris-teisybes-nerasiu-nes-gyvuno-seimininkas-svarbus-asmuo
5
2
Už ką balsuoti?
2019-03-13 11:00
Pranešti!
Štai klausimas koks? Už Vagonį negalima vien dėl 2,5 metų trukusios Druskino istorijos, dėl visuomenės suskaldymo , dėl nuolatinių išdavysčių ( šeimos, savo partijos, kuri iškėlė į merus), dėl nuolatinio skandalingo elgesio. Jei tokį išrinksi antrą kartą, tai visai nuo grandinės nutrūks. Bet gi Godeliauskas irgi būtų prastas pasirinkimas: iš policijos laikų sklinda ne visai gražios istorijos, tas skandalingas išėjimas iš savivaldybės ir savo partijos, prastoka šeimyninė reputacija, dar administracinė bauda už svetimo turto pasisavinimą. Abu labu tokiu - vakaruose su tokiom biografijom niekas net arti prie mero posto neprileistų.
11
3
Linas
2019-03-13 10:47
Pranešti!
Ka gero padare rajone? Matosi kaip Rokiskio rajonai skursta.....darbo nera...apsimelavo su savo tais indais...Rajonui REIKIA NAUJO VADO..O NE MELAGIO IR TINGINIO
21
3
Znaika
2019-03-13 08:41
Pranešti!
Kiek zinau Godeliauska parems ir Valstieciai, nors Vagonis labai spaude per Jaruti, bet rajono valstieciai nesutiko.
14
5
agota
2019-03-12 21:42
Pranešti!
tIK Ponas Vagonis pentagone visas ponietes biski aptvarke maziaukia kavute geria daugiau su zmonemis dirba Sekmse Ponas Antanai
8
23
as
2019-03-12 19:36
Pranešti!
Apsivemsiu....nuo vagonio pagyru sau , nuo kitu juodinimo ir darbu prisiskyrimo sau. Rinkit mazdaug mane , nes dar 4 iu metu valdymo truksta ,kad savivaldybej pokycius padaryti.dar neisedziau visu taigi , turejot laiko .... reikejo daryti. Toks vaizdas, kad pats murijo baseina , asfaltavo ir t t. Nieko daugiau ir nemoka pasakyti, kaip dergti kitus. Akys primerktos, veide veidmainio sypsena..... pasalunas suo. Tik ir lauk kada apsiks ar uzpuls.Mera isivaizduoju solidu, kurio pasonej visada zmona, . Kada matet vagoni su zmona iskilmingam renginy? as ....ne. Man tai didelis pliusas butu, o dabar.... antra seima.....Nieko rimto... plevesa.......
29
9
Meluojate
2019-03-12 17:23
Pranešti!
Mere, Panemunėlio seniūnė - valstiečių ir žaliųjų partijos narė. Ir ne tokia jau jauna..
19
4
Jūs rimtai?
2019-03-12 14:25
Pranešti!
Patarimas straipsnio ,,autoriai" - nemoki rašyt - nerašyk. Joks gerbiantis save žurnalistas tokių klausimų neformuluotų ir sau gėdos nedarytų. Ačiū tik už tai, kad eilinį kartą įrodėt, jog pas mūsų merą jokios pagarbos nei sau, nei kitiems nėra. Atsiminkit, kad mėtydamiesi purvu į kitą galit ir nepataikyt, bet rankos vis tiek liks purvinos. Baisu, šlykštu ir žema.
29
8
Politika
2019-03-11 20:25
Pranešti!
A.Vagonis prašosi nukryžiuojamas? Tai pabandysiu. Visa ši istorija mano nuomone ir ilgu tam tikrų faktų stebėjimu,turi nekokį kvapelį. A.Vagonis šią seną istoriją apie R.Godeliauską žinojo seniai. O ir niekam čia ne naujiena buvo, gal išskyrus tūlą rokiškėną. Klausimas: kodėl gi ši sena istorija, nebuvo iškelta į viešumą pirmame ture? Kodėl A.Vagonis šio "kozirio" neišmetė anksčiau? Atsakymas: nes tada buvo nenaudinga. Dabar gi kai šviečiasi keturi metai būti už borto, niekas su juo nesikalba, o iki antros kadencijos likę keli žingsniai, iškelia į viešumą šią istoriją. Kas gali paneigti, kad šią istoriją apie R.Godeliauską viešai "atšviežinus" pirmame ture, jis apskritai būtų išėjęs į antrą turą. O gal būtų išėjęs T.Barauskas, arba A.Burnickas. Mano nuomone A.Vagoniui giliai nusispjauti į rinkėjus, jis ne jiems "akis atverti nori", jis elementariai siekia naudos sau. Pamąstykite patys.
55
16
Tiesa,atsiminiau -
2019-03-11 13:38
Pranešti!
"didysis kovotojas" su korupcija Tarpgalaktiniu lygmeniu, išaiškino AMŽIAUS NUSIKALTIMĄ, galimai su korupciniu-savanaudišku "kvapeliu" - dabartinis baseino direktorius Jocys, tuo metu buvęs Tarybos narys nuo LSDP, tyrimo metu būdamas treneriu, sugebėdavo BEVEIK VIENU METU būti ir Obeliuose ir Rokiškyje ir gauti algą už trenerio darbą. Kol buvo SENOJI KOALICIJA, "nenuperkamoji 200 eurų" tai viešino, iš to daromas AMŽIAUS NUSIKALTIMAS. Tačiau kai Jocys išėjo iš koalicijos su bendrais iš LSDP, VISKAS BUVO UŽMIRŠTA. Nekeista, kad baseinas tapo kai kurių partijų "lesykla".
23
22
Teisuoli mere
2019-03-11 10:46
Pranešti!
Tai paminekit kaip savivaldybes Toyota vaziavo i Jurmala,kokius ten savivaldybes reikalus smuglys atliko.Jau vien zinant kas jusu vairuotojas,nesat gerbiamas,kas nezinom kas jis buvo?
44
19
TO Palaukit palaukit
2019-03-11 09:36
Pranešti!
na o pats(-i) savo "genialiais" komentarais tiesi kelią Godeliauskui į mero postą? Taip, meras Vagonis padarė klaidų, bet kas nedirba, tas neklysta. TAČIAU DAR KARTĄ PASIKARTOSIU - PER 4 VAGONIO MERAVIMO METUS, jo darbe vykdant pareigas, JOKIOS KORUPCIJOS IR SAVANAUDIŠKUMO NERADO, nors daugybė skundų, provokacijų buvo. Jei meras Vagonis būtų ką nors kriminalinio padaręs, tai "nenuperkamoji purvasklaida", SU DVIGUBA ENERGIJA būtų "dergusi" merą. O čia paties vardinami "faktai" TAI TOKIE MENKNIEKIAI, arba liaudiškai - ŠŪDNIEKIAI, kad pakalbėti pora dienų, pasijuokti ir pamiršti. Tačiau "nenuperkamosios purvasklaidos" dėka, tai daroma AMŽIAUS NUSIKALTIMAIS.
19
39
as nesuprantu
2019-03-11 05:58
Pranešti!
kam girtis del baseino ar del asfaltuotu keliu???? juk realybe tokia tai yra europos sajungos pinigai..ir ar jis ar koks kitas butu buves meras ..visvien butu tai padaryta...o tai kad vagonis giriasi...manau pasako viena KAD JIS KAIP IR VISI PRIES TAI PER KADENCIJA TAIP NIEKO IR NEPADARE..
49
14
Angelė
2019-03-10 16:37
Pranešti!
Kokiu tikslu Vagonį žemint?Kitų sugalvotas baseinas,,asfaltuoti keliai,tiesti šaligatviai? ....Aš irgi galiu viso velnio prigalvoti,bet nieko nedaryti.O jis labai gerai,kad tęsė darbus.Šaunuolis Antanai ir neklausykit nesąmoningų ,pavydžių pliurpalų.O jei neišrinks ,nenusiminkit.Pailsėsit nuo valdžios ištroškusių žmogėdrų,kurie išmoko tik liežuviais malti.Kas Jus pažįsta kaip žmogų,balsuos už Jus.
43
47
popieziukas
2019-03-10 15:30
Pranešti!
Na kam ant Antano pylat? viskas normalu. As tai uz.
30
34
Palaukit palaukit
2019-03-10 15:19
Pranešti!
Kuo toliau, tuo kvailiau. Vagoni, gal jau išjunk savo komentatorius, kol jie tamstai likusių rinkėjų neišbaidė. Jūs apskritai galvojat, ką darot? Kas po jūsų sąpalionių už Vagonį dar balsuot gali. Pirmiausia, Vagonis suvarė solidžią valdančiąją daugumą. Koks jis vadas, jei susitvarkyt nesugebėjo? Toliau, nuvarė rajoną prie tiesioginio valdymo ribos. Ir tik nereikia aukos vaizduot - su Tarvydžiu vienoj nuotraukoj pas Švietimo ministerijoj sėdėjot. Niekas nepamiršta. Toliau, jei ir padarė nuolaidą dėl autobuso, tai jau tikrai ne dėl to, kad jūsiškis žioplys be teisių sėdo jo vairuot. Apie indų skarbonkes, tai ne Ūkio ministras, o Vagonis dideliausius video filmavo. Tai jis čia gyrėsi. O kai už "bazarą" atsakyt - tai jau Ūkio ministras. Bailiai esat, ir tiek. Ir nieko neįtikinsit. Kiekvienu savo kvailu komentaru kasat Vagoniui dar gilesnę duobę.
47
28
TO Palaukit palaukit 1
2019-03-10 14:42
Pranešti!
o RAŠTE nurodo, kad po 3 dienų Taryba nepatvirtins Mero ataskaitos, ir panašios pranašystės, PRAŠYDAMI RAJONE ĮVESTI TIESIOGINĮ VALDYMĄ. O merui "kišimas" į vicemerus Barausko. GUDRUS ĖJIMAS- meras prieš kelis mėnesius atleido Barauską, o dabar Tarybos nariai, tyliai "kikendami" ir suprasdami, kad MERAS JOKIU BŪDŲ NEGALI tvirtinti šios personos, bandė Vagonį "remti prie sienos". TAČIAU - ŠIS POLITIKAS NEPASIDAVĖ INTRIGANTŲ SPAUDIMUI IR VERTAS RINKĖJŲ PALAIKYMO. "Ant Vagonio" STT ir į kitas institucijas parašyta daugybė skundų - BET VISI JIE NEPAGRISTI. Po savivaldybę slankioja "didysis kovotojas" su korupcija Visatoje ir "knaisiojasi", bet per 4 metus NIEKO NEIŠKNISO. O juk informacijos laukia "išsižiojusi" "nenuperkamoji purvasklaida". O sponsoriai juk nervinasi - investicijos neatsiperka.Kur komentatorius išvardino - "šūdniekiai",net neverti dėmesio, kurie "purvasklaidos" PASKELBTI AMŽIAUS NUSIKALTIMAIS, už kuriuos Vagonis TURI MAŽŲ MAŽIAUSIA BŪTI KETVIRČIUOTAS.
18
27
TO Palaukit palaukit
2019-03-10 14:22
Pranešti!
na ir kokie gi darbeliai? Žmogau, "neskaldyk iš degtuko vežimo", kaip tai daro "nenuperkamoji žurnalistika". DĖL INDIJOS VERSLINININKŲ- PIRMAS ketinimų protokolą pasirašė LR Ūkio ministras, O TIK po to - meras Vagonis(išvada - apgautas ne tiek rajonas, KIEK VISA LIETUVA); DĖL autobuso - meras Vagonis skirtą baudą SUSIMOKĖJO SAVO PINIGAIS(kokia problema? O dėl padarytos reklamos, firma autobusą Rokiškio "griuvančiam"AP pardavė 15000 PIGIAU); DĖL tiesioginio valdymo ir pan.- taigi juk tie patys veikėjai, kurie pakeitė koaliciją IR NET NESUGEBĖJO PASISKELBTI valdančiaja dauguma (kaip to REIKALAUJA LR Savivaldos įstatymas) rezgė VISOKIAS INTRIGAS, visais BŪDAIS griovė Tarybos darbą - VIEN KĄ REIŠKIA politinių veikėjų "Laiko mašinos" išradimas, kai LIKUS iki Tarybos posėdžio 3 DIENOMS, jie kuria raštą LR prezidentei, LR Seimo pirmininkui, LR premjerui IR JĮ PASIRAŠO, RAŠTUI SUTEIKDAMI DOKUMENTO reglamentus.
16
29
Rima
2019-03-10 12:41
Pranešti!
Pamąstymui- jūs rašote netiesą, naujo kabineto nereikėjo, liko tas pats, tik baldai išgabenti, nu meluojate, net ausys neraudonuoja
15
32
Pamąstymui
2019-03-10 09:24
Pranešti!
Kai Antanas tapo meru, jis iškart įsigeidė visko naujo. Naujai įrengto kabineto. Naujo vairuotojo. Naujo kompiuterio. Kompiuterio gi ne bet kokio, o tik Apple, kad atsivertus matytųsi "obuoliukas". Kad matytųsi "brendas". Tai va, kad už to naujo nešiojamojo kompiuterio kainą, galima buvo nupirkti administracijai 3 naujus kompiuterius, Ne Apple firmos, bet normalius, tinkančius atlikti valstybės tarnautojo funkcijas. Kartu sekė reikalavimas naujo tarnybinio telefono, ne bet kokio gi, naujausio Iphone, nes kaip gi meras čia bus su paprastu Samsungu. Nelygis. Kas žinote Apple ir Iphone kainas, tai savivaldybei kainavo tūkstančius. O tai nėra piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi?
57
22
Palaukit palaukit
2019-03-10 08:55
Pranešti!
Suskaičiuokim Vagonio darbelius. VTEK svarsto pasivažinėjimą tarnybine mašina rinkimų agitacijai. Kažin kiek kainavo savivaldybės mašina, kuras ir vairuotojas? Tikrai ne 89 Eur. Toliau žiūrim: rajonas ir skarbonkių fabrikas - kaip įvertinti sugandintą rajono reputaciją? Kiek susimokėjo už pasivažinėjimą autobusu be teisių? O kur gėlyčių reikalas? Kur tiesioginio valdymo grėsmė ir savivaldybės tarybos darbo prastovos? Kur Kondratenkienės atleidimas? Kai suskaičiuos visus jo nuotykius, panašu, kad toli pralenks 89 Eurus. Klausimas toks: o kai baseiną pa trusam atidarinėjo, tai irgi už nuomą baseino susimokėjo, ar kaip?
57
24
Na įdomus tas mūs rinkėjas -
2019-03-10 00:38
Pranešti!
juk TIESIAI ŠVIESIAI PARAŠYTA, KAD Godeliauskas padarė smulkią vagystę IR BUVO NUBAUSTAS. JEI ATI BŪTŲ NETIESA - GODELIAUSKAS JAU SU PAREIŠKIMU BŪTŲ TEISME. Žmonėms pateikiami FAKTAI ir žmonįs tai vadina "purvo pilimu". Suprantu, kažkam be proto patinka tas Godeliauskas, su ta "dirbtine holivudiška šypsena", ir kažkas susikuria "ikoną" ir NEGALI PRIPAŽINTI TIESOS. Taip, darytina prielaida, kad Godeliauskas neturėjo didesnių pareigų, todėl padarė tik smulkią vagystę, o tapęs meru darys............. . Lieka retorinis klausimas.
31
46
Rokiskene
2019-03-09 19:53
Pranešti!
Tai vaiku zaidimu aiksteliu nepavyko padaryt per 4 metus? Tam, kaip suprantu, dar 4 reikia? Oj, palaukit, gi svarbiau buvo eksaluot pries vis Lietuva apie skardiniu gamyklas. Ne gana to, kad pats apsijuoke, bet ir Rokiski paverte pajuokos objektu. Ne veltui girdejau nuomone, kad rokiskenams uz toki poelgi galetu zala atlygint, bet ne - sou must go on. Antras raundas. Svetima geda. Moralinis dugnas pasiektas, toliau - niekur. Ant kiek turi buti be morales, kad visa rinkimini laikotarpi dergtis...
64
28
kostas
2019-03-09 18:28
Pranešti!
Geras straipsnis,-cia ne pamazgos cia apie teisybe,nesmagu skaityti,reikia viesint nusidejelius, aisku dar ir savivaldybe reiktu pravalyt nuo kavuciu gereju .
36
51
as
2019-03-09 18:00
Pranešti!
Godeliauskas laimi mero rinkimus Vilimas vicemeras rancevas direktorius ir rajona valdo tvarka ir teisingumas ko norejot ta gavot mieli rokiskenai tai mano nuomone.
16
49
nnn
2019-03-09 13:57
Pranešti!
Kodėl meleidžiat paskelbti komentaro?
2
9
n
2019-03-09 13:31
Pranešti!
Kodėl neduodat komentuoti?
4
7
Darius
2019-03-09 13:23
Pranešti!
Sujudo kolukieciai ... Vienintelis teisingas variantas- Rokiskio meras Vagonis
37
64
Meksens
2019-03-09 13:08
Pranešti!
Gal stasiukas su daktareliu pamoke sudus ir vejus kalbet mldc 10balu
45
11
Cia
2019-03-09 12:37
Pranešti!
Ir cia buvo meras??? Slykstu. Visus 4 metus pyle purva paskutinemis dienomis nesustoja. Ponu meras, eilinis zmogelis jam niekada nerupejo. Rupinosi ponui i Ilzenberga tiesti kelia, kitam ponui i aliejaus gamykla.
79
35
danukas dunduliukas
2019-03-09 12:18
Pranešti!
dar abejojau uz ka balsuot, bet dabar tikrai aisku, kad ne uz Vagoni.
70
38
Vagoni
2019-03-09 12:13
Pranešti!
Šituo straipsniu tu save nukryžiavai. Viskas. Kas gali balsuoti už tamstą? Kaip ruošiesi po rinkimų šitiems žmonėms į akis pažiūrėt? O tamstai su jais dirbti reikės. Gėda. Nemokėjimas pralaimėt ir tiek.
78
35
o tvarkos ir teisingumo veikejams kada
2019-03-09 12:02
Pranešti!
nors rupejo paprastu zmogeliu vargai
27
12
Viešųjų ryšių specialistas
2019-03-09 11:57
Pranešti!
Negerbiamas Vagoni (po tokio straipsnio žmogaus nebėra už ką gerbti), "padėkokite" savo viešųjų ryšių specialistams. Kokiu meru būti galite, jei net savo rinkimų kampanijos vesti nemokate? Su šituo strapsniu jūs pralaimėjote. Viskas. Joks save gerbiantis kandidatas tokio straipsnio niekada nedės. Jūs tik parodėte, kad bijote Godeliausko. Ir nesugebate jo įveikti, tai lieka tik va taip draskytis. Tai desperacija.
81
30
Šv. Peteris
2019-03-09 10:56
Pranešti!
Šitas veikėjas - turtuolių meras. Paprastam žmogui nieko gero nepadarė tik savęs žiūrėjo. Visi baseinai bibliotekos ir kiti projektai pradėti prieš jam ateinant ir taip jau nutiko, kad užbaigti prie jo. Nejaugi žmonės dar neatsikandot šito kandidato? Kur žadėtos Indų investicijos? Kur fabrikai gamyklos ir pramogų parkai??? Užtenka šito absurdo. Ginami tik rokiškio turtuolių interesai
70
27
Rks
2019-03-09 10:47
Pranešti!
Taip, mere. Pagarba jums. Pajudinkite dar dagiau kyšininkų ir nebijokite jų pykčio.
43
71
mažiau visokių
2019-03-09 10:43
Pranešti!
nusenusių buvusių kolūkio pirmininkų valdžioje ir jaunimo padedamas Rokiškio rajonas atsigaus
27
12
Rita
2019-03-09 09:24
Pranešti!
Skaitau ir šiurpstu...ar dar liko purvo pas šį žmogų? Ar jau visą papylė..nejaugi rajono žmonės nesupranta, kad toks žmogus kaip A.V. negali būti meru. Nejaugi žmonės nepavargo nuo jo intrigų ir nesantaikos
75
35
Klausimas merui
2019-03-09 09:23
Pranešti!
Ar dar papilsite pamazgų ant konkurento? Vargu ar tai padės.
69
29
Morka
2019-03-09 09:20
Pranešti!
O čia tikrai taip buvo su Godeliausku, ar tik priešrinkiminis šmeižtas?
50
13
Steponas
2019-03-09 09:18
Pranešti!
O kodėl buvo palikta pirma žmona ir du sūnūs?
71
17
O
2019-03-09 09:12
Pranešti!
Jau tik nereikia sau garbės prisiimti dėl Skemų kelio ar kitų ankstesnių projektų-šiam merui toli iki jų.
79
17
juokas
2019-03-09 09:07
Pranešti!
hm...na visai neblogas zmogus Vagonis,ir meras taip pat geras...linkime laimeti 2 turo rinkimus ir pagaliau sumazinti ta biurokratini aparata pentagone...visvien ten sedi puse veltedziu ,,kurie diena is dienos tik tortus ryja ir kava geria...na dar po pazinciu svetaines vaiksto is neturejimo ka veikt..
55
64
Rašyti komentarą