SOS pagalbos prašymas (8)

Publikuota: 2018-11-19 Kategorija: Gyvenimas
SOS pagalbos prašymas

Kalėdų metas ne už kalnų tad kviečiame ištiesti pagalbos ranką. Būna gyvenimų laimingų ir nelaimingų. Būna sėkmės ir nesėkmės. Žmonių gyvenimai įvairūs, banguoti, vėjuoti ir saulėti.

Toks gyvenimas yra šeimos, kuri gyvena Rokiškio rajone, Pandėlio seniūnijoje. Keturi vaikai ir tėtis su mama. Tėvų gyvenimai nuo vaikystės ne rožėmis kloti, todėl galbūt, ne visada yra patirties, supratimo ir žinių, kaip susikurti sau ir savo vaikams geresnį gyvenimą. Sakysite, sunku daugumai, bet mūsų gyvenimai visų skirtingi ir kiekvienam skirtingi duoti. Kai matai pastangas norisi ir padėti.

Namas, kuriame gyvena šeima yra jų nuosavybė. Tačiau stogas toks kiauras, kad ant vaikų lovelių laša vanduo. Remontuoti nebeišeina, reikia keisti. Nusiprausti nėra kur, todėl prausiasi bliūduose. Tėčiui operuotas stuburas, įdėta plokštelė, mama su vyresnėliu gauna invalidumą. Mama mažaraštė. Keista sakysite, bet taip yra. Tik nesakykite, kad galima kitaip, kad mąstyti reikia, kad norų neužtenka. Ne visi mes vienodi…

Todėl mama tvarkosi ūkelyje, kuriame vištos, dvi karvės, daržas. Nuosavos žemės nėra daug, todėl pašarus gyvuliams perka. Tėtis, dirba miške. Rankas turi, tik didesnei šeimai ir išlaidų daugiau. Vyresnysis berniukas lanko internatinę mokyklą. Kiti vaikai, berniukas ir dvi mergaitės mokosi mokykloje, į kurią reikia važinėti. Labai nuoširdūs vaikai, stengiasi ir namuose padėti. Skurdi buitis, trūkumas praktiškai labai daug ko, todėl nevardinsiu konkrečiai.

Labai prašome žmonių padėti šeimai kuo kas galite. Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Neringą, tel. +370 671 72473 ir į Pandėlio socialinio skyriaus darbuotojus. Norintys prisidėti piniginėmis lėšomis galite aukoti čia:

VŠĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“

Įmonės kodas: 303573887

A/s LT267300010142143000 (Swedbank)

A/s LT57 7044 0600 0805 8996 (SEB)

PayPal: info@gerumoranka.eu

Pavedimo paskirtyje nurodykite Povilauskų šeimai.

 

VŠĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ Direktorius Algimantas Patackas

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą