Higienos pasas Rokiškio baseinui gautas - durys lankytojams atveriamos jau šiandien! (23)

Publikuota: 2018-10-19 Kategorija: Aktualijos
Higienos pasas Rokiškio baseinui gautas - durys lankytojams atveriamos jau šiandien!

Rokiškio baseino statybos - filmo vertas scenarijus. Ne mažiau intriguojantis ir baseino atidarymas: buvo organizuojamos ekskursijos į patalpas, skelbiami pranešimai, kad statybos bei vidaus darbai baiginėjami, tačiau kaip liko baseinas užvertomis durimis taip ir liko...

Ne mažiau suintrigavo ir oficialioje Rokiškio baseino svetainėje paskelbtas pranešimas apie tai, jog baseinas bus atidarytas spalio 19 dieną, 13 valandą. Tačiau lankytojai nei plaukti baseine, nei į pastato vidų patekti negalės. Rokiškio baseino direktorius Vitalijus Jocys sakė, jog šis atidarymas, tik formalumas norint priduoti pastatą, o tikrasis atidarymas lauks jau kitą savaitę, nes būtent tuomet bus gautas trūkstamas higienos pasas.

Tačiau išaušus spalio 19 dienos rytui viskas apsivertė aukštyn kojom - taip reikiamas higienos pasas buvo gautas... šiandien! Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis džiaugsmingai sakė: "Jokių atvirų durų dienų, jokių higienos paso laukimų, nes šiuo metu esu Panevėžyje šalia Nacionalinio sveikatos centro. Ir rankose laikau tą trūkstamą dėlionės dalelę - higienos pasą! Griebkit glaudes ir maudymosi kostiumėlius, nes baseine plauksime jau šiandien!".

Rokiškio baseino direktoriaus Vitalijaus Jocio teigimu 13 valandą vyksiančio baseino atidarymo metu bus pranešta, kurią valandą lankytojai galės išbandyti visiškai naujas vandens pramogas Rokiškyje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą