Apklausoje paaiškėjo, kad žaliąsias atiekas kompostuoja dauguma rokiškėnų (0)

Publikuota: 2018-11-16 Kategorija: Aktualijos
Apklausoje paaiškėjo, kad žaliąsias atiekas kompostuoja dauguma rokiškėnų

Rokiškio mieste išdėlioti konteineriai pasirodė ne tik kaip graži iniciatyva tvarkai palaikyti, tačiau ir atskleidė žmonių nesąmoningumą kaip teisingai reikia elgtis su žaliosiomis atliekomis, kurios gali tapti vertinga trąša. Aktualiu pavyzdžiu tapo sodų bendrijoje įrengtas konteineris, kurio aikštelė tapo tikru sąvartynu - žmonės ėmė čia palikinėti maišus pilnus sugrėbtų lapų. Kaip teigė kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė ir AB "Rokiškio komunalininkas" direktoriaus pavaduotojas Vingautas Šarmaitis vienintelė išeitis - išmokti kompostuoti.

Norėdami išsiaiškinti skaitytojų nuomonę „Rokiškio Sirenos“ Facebook paskyroje paskelbėme apklausą  „Ar kompostuojate žaliąsias atliekas?“. Viso balsavime dalyvavo 107 žmonės, iš kurių 67% (72 balsavusieji) teigė, jog žaliąsias atliekas kompostuoja, o 33% balsavusiųjų (35 žmonės) į klausimą atsakė neigiamai.

Kompostuodami žaliąsias atliekas ne tik padėsite palaikyti tvarką viešosiose erdvėse, bet ir tapsite ekologiškesni žaliąsias trąšas paversdami į vertingą trąšą jūsų sodui, daržui ar gėlių darželiui.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą